Grażyna Torbicka pochwaliła się mamą. To najbardziej szykowna dama jaką widzieliśmy (FOTO)

Grażyna Torbicka pochwaliła się mamą. To najbardziej szykowna dama jaką widzieliśmy (FOTO) Źródło: Instagram/Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka już kilkukrotnie pokazywała się ze swoją mamą w mediach społecznościowych. Dzięki licznym fotografiom z łatwością można dostrzec więź, jaka jest między nimi. Najnowsze zdjęcie pokazuje jeszcze coś innego. Już wiadomo, po kim dziennikarka odziedziczyła elegancję.

Grażyna Torbicka chętnie chwali się w sieci swoimi bliskimi. Pokazuje epizody nie tylko ze swojego życia zawodowego, ale również prywatnego, co niezwykle cieszy jej obserwatorów. Tym razem, internauci wręcz oniemieli na widok najnowszej fotografii - prezenterka pozowała do niej wraz ze ukochaną mamą. To zdecydowanie kobieta pełna klasy i wdzięku.  

Grażyna Torbicka pochwaliła się mamą

Dziennikarka opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą - Krystyną Loską. Obie panie zaprezentowały się w ciemnych i eleganckich kreacjach, które tylko dodawały im wdzięku. To jednak pani Krystyna przykuwa największą uwagę, bo mimo swojego wieku wciąż wygląda fenomenalnie. Ciemny strój odzwierciedlił szyk, a promienny uśmiech dodał jej uroku. 

Mama prezenterki ma problemy z sercem, co bardzo niepokoi jej córkę. Ponadto wyznała jej ostatnio, że ma zamiar niebawem przeprowadzić się na Śląsk i to właśnie tam spędzić ostatnie lata swojego życia. Grażyna Torbicka nie jest jednak zachwycona tym pomysłem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co o pani Krystynie myślą internauci?

Chyba dla nikogo nie będzie zaskoczeniem fakt, że mama Grażyny Torbickiej zdecydowanie przypadła internautom do gustu. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komplementów pod adresem obu pań, jednak to właśnie pani Krystyna "skradła całe show". Jedna z internautek pokusiła się o nieco dłuższy komentarz, wspominając w nim między innymi stare czasy i podziwiając klasę 81-latki:

- Kochane Panie. Od dawien, dawna. Elegancja, szyk, prawdziwe damy. Milo popatrzeć na mamę, jakby to było wczoraj, Pani KRYSIA i telewizja Katowice. Były wtedy tylko 2 programy. I zawsze podziwiałam mamę za ładne ciuszki w tamtych latach. Bo w sklepach nie było nic. Czasami z pod lady, albo z tylu sklepu. Pozdrawiam - możemy przeczytać w komentarzu.

Instagram/grazynatorbicka/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. 13-latka wpadła do pokoju rodziców krzycząc z bólu. Widok na jej szyi był przerażający, mama nie umiała jej pomóc
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona
  6. Ksiądz 5 minut po ślubie obrzydliwie upokorzył nowożeńców jak nikt nigdy. Panna młoda wybuchła płaczem

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News