Córka Szapołowskiej powiedziała co o niej myśli. "Jest totalną wiedźmą"

Córka Szapołowskiej powiedziała co o niej myśli. "Jest totalną wiedźmą" Źródło: wikipedia/slawek/

Grażyna Szapołowska zapewne była w niemałym szoku, gdy dowiedziała się, co jej córka tak naprawdę myśli o swojej rodzicielce. Katarzyna zaskoczyła wszystkich nie tylko samą wypowiedzią, ale i okolicznościami przy których zdecydowała się na takie wyznanie. Kobieta podała również uzasadnienie swojego zdania.

Grażyna Szapołowska może pochwalić się niezwykle utalentowaną i ambitną córką. Co więcej, ma u swojego boku narzeczonego, który nie tylko ją kocha, ale chętnie wspiera pomysły i projekty jej oraz pierworodnej, Katarzyny. Aktorka, choć nie zawsze miała tyle szczęścia, teraz może odetchnąć z ulgą i spać spokojnie, ponieważ ma w swoim otoczeniu dwie najbliższe jej sercu osoby. 65-latka z uwagi na swoje świetne kontakty z córką, z całą pewnością nie spodziewała się, że może z jej ust usłyszeć takie słowa na swój temat. Katarzyna nazwała mamę wiedźmą, co bardzo zaskoczyło wszystkich.  

Grażyna Szapołowska wciąż spełnia się jako aktorka 

Choć jeszcze nie tak dawno w życiu 65-latki nie działo się najlepiej, a jej kontakty zawodowe nieco podupadły, Szapołowska mogła liczyć na wsparcie swojego narzeczonego i córki, którzy pomogli jej wyjść z opresji. Już 5 lat temu, ukochany 65-latki zdecydował się zapłacić za film, którego reżyserem była jej córka, Katarzyna Jungowska. Mężczyzna nie tylko wyłożył niezbędne fundusze, ale i został współscenarzystą i producentem wykonawczym. Co więcej, jedną z głównych ról zagrała sama Grażyna Szapołowska a film nosił tytuł "Piąte: nie odchodź".  

Córka aktorki zaskoczyła wypowiedzią

Szybko okazało się, że zawarcie współpracy pomiędzy Jungowską a Erykiem Stępniewskim było strzałem w dziesiątkę i reżyserka postanowiła dalej rozwijać swoją karierę. Katarzyna ujawniła, że w planach ma kolejny film, który będzie nosił tytuł "Wiedźma". Katarzyna przyznała również, że główną i tytułową postać zagra jej mama, ponieważ jak stwierdziła "Mama jest totalną wiedźmą". 

- Nie chodzi o czarną magię czy czarnoksięstwo, ale o to, że ma nadprzyrodzoną wiedzę. Patrzy na kogoś i potrafi natychmiast odczytać, jakim jest człowiekiem i zajrzeć z jego duszę. A do tego gra w filmie za darmo! - tłumaczy reżyserka. 

Zapewne takich słów od swojej córki Szapołowska ani trochę się nie spodziewała, choć trzeba przyznać, że są one dość pochlebne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowy film to forma terapii 

Katarzyna Jungowska wyznała, że prace nad nową produkcją będą formą terapii i to jak się okazuje nie tylko dla niej i dla jej mamy, ale również dla Daniela i Rafała Olbrychskich. Ponoć to właśnie Daniel, który miał okazję zagrać w pierwszym filmie Katarzyny, wkręcił do jej kolejnej produkcji swojego syna, w którego życiu w ostatnim czasie nie najlepiej się dzieje. Aktor, będąc obecnym na planie filmowym, chce osobiście dopilnować, by Rafałowi nie przyszło do głowy już nic głupiego. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Nie żyje słynny muzyk! Zginął TRAGICZNIE, ratując przyjaciółkę
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News