Grażyna Kuroń nie może się otrząsnąć po strasznej śmierci. Jest zdruzgotana
Patryk Korzec - 26 Grudnia 2018

Grażyna Kuroń nie może się otrząsnąć po strasznej śmierci. Jest zdruzgotana

Grażyna Kuroń jest córką jednego z najsłynniejszych publicystów kulinarnych w historii polskiej telewizji. Sama również ma ogromny talent w tej dziedzinie, mało osób jednak wie, że kobieta przeżywa osobistą tragedię, z którą wciąż nie może sobie poradzić. Świąteczny czas jest dla niej wyjątkowo bolesny i trudny. 

Grażyna Kuroń, oprócz bycia córką jednego z kultowych polskich kucharzy, dała się poznać Polakom jako wyjątkowo utalentowana i otwarta osoba. Swoje wyjątkowe umiejętności odziedziczone po ojcu zaprezentowała widzom w 6. edycji programu "Masterchef", niewielu jednak wie, że kobieta boryka się z ogromną tragedią. Okazuje się, że życie prywatne gwiazdy TVN wcale nie jest kolorowe, a ona sama wciąż nie może się otrząsnąć po okropnej tragedii. Grażyna Kuroń rzadko decyduje się na intymne wyznania w mediach, tym razem jednak powiedziała coś, co ściska za gardło i wyciska łzy z oczu.

Grażyna Kuroń wciąż nie może się pozbierać po stracie

Maciej Kuroń oprócz bycia wyjątkowo utalentowanym kucharzem, z czasem zdobył rozgłos i stał się najbardziej rozpoznawalnym kulinarnym publicystą, dziennikarzem oraz osobowością telewizyjną. Przez wszystkie lata swojej kariery związany był z wieloma stacjami telewizyjnymi, w których prowadził kilka swoich programów, wszystko jednak przerwała jego niespodziewana śmierć, która miała miejsce dokładnie 10 lat temu. Grażyna Kuroń rzadko opowiada o ojcu w mediach, tym razem jednak podzieliła się na Instagramie wzruszającym wpisem - okazuje się, że wciąż jest zdruzgotana po śmierci ojca i nie może się pozbierać po tej dotkliwej stracie. - To już 10 lat bez niego, tak szybko to zleciało....może dlatego, że cały czasu czuwa nad nami. Człowiek, który nauczył mnie kochać i był uwielbiany przez rodzinie, przyjaciół i obcych ludzi. Dzięki niemu rozmawiamy, jesteśmy tolerancyjni, zawsze uśmiechnięci. To właśnie on nas nauczył pomagać i wspierać innych. Tak bardzo go brakuje. Mam nadzieje, że jest Ci tam dobrze. Tata 25.12.2008 - możemy przeczytać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Filip ChajzerTraumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedieCzytaj dalej

Córka najsłynniejszego polskiego kucharza poszła w ślady ojca

Bycie córką tak znakomitej i zasłużonej postaci z pewnością nie jest proste, lecz Grażyna Kuroń za wszelką cenę chciała udowodnić światu, że ona również ma talent i nie zamierza żerować na popularności i uwielbieniu swojego ojca. By to osiągnąć, zgłosiła się nawet do 6. edycji programu "Masterchef", gdzie często podkreślano jej opór w dążeniu do celu. - Decyzja o udziale w programie była trudna do podjęcia, ponieważ spodziewałam się głosów krytyki ze względu na nazwisko. Jednak postanowiłam spróbować, ponieważ zależało mi, aby pokazać moją pasję i rodzinną tradycję gotowania. Jestem zakochana w kuchni polskiej, którą zaraził mnie mój ojciec. Lubię gotować tradycyjnie, jednak staram się wprowadzać nowe rzeczy i dbać o ich kaloryczność. Mogę jedynie zdradzić, że walka o fartuch była ciężka, a konkurencja nie pozostawiła miejsca na najmniejszy błąd - mówiła w rozmowie z "Plotkiem".Grażyna Kuroń Fot. Instagram/gajakuronZOBACZ TAKŻE:
  1. Oliwia Bieniuk to petarda? Tata pokazał jej zdjęcie, fani zachwyceni
  2. Genialne przeceny w H&M i Zara! Po sylwestrze ludzie będą szturmować sklepy
  3. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Tragedia bohatera „Rolnik szuka żony”. Nie takich świąt się spodziewał
wyszynk_z_szynkaKuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News