Fatalna wpadka w najnowszym odcinku Gry o Tron. Fani przecierali oczy ze zdumienia

Fatalna wpadka w najnowszym odcinku Gry o Tron. Fani przecierali oczy ze zdumienia Źródło: flickr/theglobalpanorama

Gra o Tron to gigantyczna produkcja, której nakład finansowy liczy się w milionach dolarów. Niemalże każdy choć kojarzy sam tytuł, a mimo to, w ostatnim odcinku doszło do niebywałej wpadki! Jak twórcy mogli to przegapić?

Mały przedmiot, ogromna wpadka!

"Gra o Tron" ostatnimi czasy coraz bardziej nas zaskakuje, lecz czy pozytywnie? Finałowy sezon składa się jedynie z 6 odcinków, przy czym każdy z nich jest dłuższy niż miało to miejsce w poprzednich seriach. Mimo wszystko coraz częściej zadajemy sobie pytanie, czy to jest ta "Gra o Tron",która zdobyła serca tak wielu oglądających. Temat wywołuje sporo kontrowersji, a na ekranach raz po raz dochodzi do fatalnych wpadek. 

Czy to przypadek?

Czwarty odcinek pełen był emocji i zwrotów akcji, a przynajmniej fani liczyli, że rzeczywiście tak będzie. Niestety dla wielu okazał się wielkim rozczarowaniem pod względem dialogów oraz braku spójności pomiędzy różnymi wydarzeniami. Można było odnieść wrażenie, że producentom już nie do końca zależy na jakości serialu, za którą fani pokochali ostatnie 7 sezonów. W rzeczywistości wyszło tak, że w jednym odcinku upchnięte zostało zbyt dużo wątków, przez co widz mógł się poczuć zagubiony. Temat był tak wielokrotnie powtarzany przez fanów, że pojawiły się głosy sugerujące, iż mógł to być celowy zabieg, lecz jednak mimo wszystko ciężko w to uwierzyć. 

Artefakt w "Grze o Tron". Totalna wpadka twórców

Oglądając odcinek, natrafimy na scenę, w której Aegon Targaryen (Jon Snow) wraz z Daenerys Targaryen oraz swoimi towarzyszami są przy stole i się naradzają. W pewnym momencie można zauważyć dość niecodzienny przedmiot obok Matki smoków. Otóż był to kubek z kawą ze znanej sieciówki. Było to dość niespodziewane, aczkolwiek biorąc pod uwagę okoliczności w których znalazła się nasza ukochana królowa, trudno było by jej odmówić odrobiny latte podczas bitwy.

Fani są podzieleni - niektórzy potraktowali to jako błahostkę, inni do tej pory nie mogą sobie z tym poradzić. Jest to raczej zwykłe niedopatrzenie, na które powinniśmy przymknąć oko, niesmak jednak pozostaje. Serial nadal pozostaje jednym z najlepszych w historii, część fanów jednak w mediach społecznościowych otwarcie mówi, że czuje się zaniedbywana przez twórców. 

Źródło: Teleshow

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News