Twórcy Gry o Tron zdradzili tajemnicę! Ucieszy fanów?

Twórcy Gry o Tron zdradzili tajemnicę! Ucieszy fanów? Źródło: fot. gra o tron screenshot

Już za niecały miesiąc, a dokładniej 14 kwietnia, fani sagi autorstwa George'a R. R. Martina, będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek finałowego sezonu serialu. Teraz twórcy uchylili rąbka tajemnicy, która powinna znacznie ucieszyć fanów.

Mimo że do pierwszego odcinka finałowego 8. sezonu Gry o Tron został jeszcze miesiąc, to zainteresowanie wokół serialu jest ogromne. Do tej pory jednak drzazgą w całym wydarzeniu był fakt, iż przewidziana na ostatni sezon liczba odcinków w porównaniu do poprzednich sezonów zmalała aż do 6. 

Twórcy ujawniają skrzętnie ukrywaną tajemnicę 

Jak można było się spodziewać, zmniejszenie liczby odcinków w finałowym sezonie historii zmagań o Żelazny Tron - delikatnie mówiąc - nie zadowolił fanów serialu. 

Twórcy postanowili właśnie uchylić rąbka tajemnicy w nadziei, że choć trochę udobrucha ona wiernych widzów ich telewizyjnego dzieła. Można śmiało stwierdzić, że się im to udało. 

Okazuje się, że ostatnie cztery odcinki 8. sezonu Gry o Tron będą trwać o wiele dłużej niż wszystkie do tej pory. 

Podczas gdy pierwsze dwa odcinki, które będą miały swoją premierę 14 i 21 kwietnia będą trwały po około 50 minut, to już kolejne cztery (premiery kolejno - 28 kwietnia, 5, 12 i 19 maja) zagoszczą na naszych telewizorach już na około godzinę i dwadzieścia minut. To daje ponad 20 minut więcej przy każdym odcinku. 

Gigantyczna bitwa o Żelazny Tron

Mimo że zarówno twórcy, jak i aktorzy serialu starają się nie ujawniać konkretnych wątków w nadchodzącym sezonie to wiadomo, że akcja ostatniej odsłony gry o Żelazny Tron będzie w końcu zmierzać ku "gigantycznej bitwy". 

Już od kilku miesięcy w mediach pojawia się informacja - której sami twórcy nie ukrywają - według niej sceny bitew, a szczególnie finałowego starcia o Tron, będą największymi w historii telewizji. 

Taka zapowiedź z pewnością sprawia, że wierni fani nie mogą się doczekać premiery Gry o Tron.

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu