Gra o Tron sezon 8 - Ile odcinków będzie miała ostatnia odsłona?

Gra o Tron sezon 8 - Ile odcinków będzie miała ostatnia odsłona? Źródło: YouTube/GameofThrones

Gra o Tron sezon 8 ile odcinków? Twórcy serialu ujawnili już odpowiedź na to nurtujące fanów pytanie. Niektórzy widzowie są nią naprawdę zawiedzeni. Czy słusznie?

Gra o Tron sezon 8 ile odcinków? Jak się okazało, zaskakująco niewiele! Przedstawiciele HBO przekazali oczekującym na premierę nowych epizodów serii fanom kilka zaskakujących szczegółów, jak przysłowiowego ognia unikając jednak ujawniania elementów scenariusza. Ten jest bardzo dokładnie strzeżony, aby nikt przedwcześnie nie poznał zakończenia historii, która podbiła serca milionów osób na całym świecie.

Gra o Tron sezon 8 odcinki

Ósmy sezon Gry o Tron będzie się składał z jedynie 6 odcinków. Informacja ta okazała się dla wielu widzów naprawdę ogromnym zawodem, gdyż liczyli na to, że HBO przygotuje dla nich więcej chwil wypełnionych emocjami.

Dla tych, którzy są rozczarowani ilością epizodów, mamy jednak doskonałą wiadomość. Każdy z odcinków będzie zaskakująco wręcz długi. Pierwszy z nich potrwa 54 minuty, drugi - 58 minut, trzeci - 82 minuty, czwarty - 78 minut, a piąty i szósty po 80 minut. Widzowie zdecydowanie mogą więc liczyć na wiele zwrotów akcji, niespodziewanych zakończeń lub otwarć kolejnych wątków oraz przede wszystkim momentów dużego poruszenia.

Gra o Tron sezon 8 kiedy będzie?

Pierwszy odcinek ósmego sezonu Gry o Tron będzie miał swoją premierę już za niecały miesiąc. Emisję zaplanowano bowiem na 14 kwietnia. Kiedy widzowie dowiedzą się za to, kto ostatecznie zasiądzie na Żelaznym Tronie, pokonując całą konkurencję w świecie intryg, przemocy i romansów? Ostatni, finałowy epizod kultowej serii zostanie pokazany widzom na całym świecie 19 maja.

Wielu fanów serialu już dziś nie może się doczekać emisji ósmego sezonu, który - chociaż jeszcze się nie rozpoczął - wzbudza gigantyczne emocje. Czas pokaże, któremu z bohaterów uda się zwyciężyć w walce o tytułowy Tron. Przedstawiciele HBO bardzo dokładnie zadbali o to, aby żadne informacje z planu nie wyciekły do sieci, dlatego też na jakiekolwiek konkrety widzowie rzeczywiście muszą cierpliwie poczekać do 14 kwietnia.

Źródło: HBO

Następny artykuł