Gra o Tron odcinek 5. online za darmo. Gdzie obejrzeć legalnie?

Gra o Tron odcinek 5. online za darmo. Gdzie obejrzeć legalnie? Źródło: youtube.com/GameofThrones

Gra o Tron S08E05 - online będzie dostępna już w poniedziałek. Gdzie możemy zobaczyć najnowszy odcinek najpopularniejszego obecnie serialu? Sprawdzamy jakie mamy możliwości i czy możemy zobaczyć Game of Thrones za darmo.

Gra o Tron S08E05 - online już jest dostępny. Na jakich platformach się pojawił? Możliwości jest kilka i znajdzie się coś i dla fanów późnego oglądania seriali w łóżku, z laptopem na kolanach, jak i zatwardziałych fanów szklanego ekranu.

Gra o Tron S08E05 - gdzie oglądać legalnie?

Gra o tron jest jednym z najpopularniejszych seriali wszech czasów. Co tydzień na najnowszy odcinek serii czekają miliony fanów, którzy za wszelką cenę chcą jak najszybciej dowiedzieć się co stanie się z ich ulubionymi bohaterami i jak zakończy się wojna o tron Siedmiu Królestw. Najnowsze przygody Jona Snow, Daenerys Targaryen i Cersei Lannister nie są niestety dostępne w wielu miejscach.

Producent tego serialu, czyli HBO, pilnie strzeże swojego największego skarbu i nie udostępnia streamingu Game of Thrones na innych platformach, takich jak Netflix czy nc+. Z tego powodu jedynym legalnym źródłem dla oglądających ten serial w internecie będzie platforma internetowa HBO - HBO GO. Jeżeli ktoś jest fanem telewizji naziemnej, do jego dyspozycji są również kanały HBO dostępne za pomocą telewizji satelitarnej.

Gra o Tron - godziny premiery

Premiera najnowszego odcinka Gry o Tron to zawsze wielkie święto dla wielbicieli tej serii. Producenci zdecydowali się na ciekawy zabieg, który ma umożliwić wszystkim szybkie obejrzenie premiery bez spoilerów - każdy odcinek jest udostępniany na całym świecie w tym samym momencie. Niestety dla Polaków oznacza to, że premiera odbywa się bardzo późno i trudno jest złapać najnowszy odcinek bez nieprzespanej nocy. Na szczęście na kanale HBO o 20.10 tego samego dnia emitowana jest powtórka serialu, a na platformie internetowej jest on dostępny bez żadnych limitów czasowych. Oto daty premiery każdego odcinka:

 • Odcinek 1 Winterfell (15 kwietnia 3.00): 54 minuty
 • Odcinek 2 A Knight of Seven Kingdoms (22 kwietnia 3.00): 58 minut
 • Odcinek 3 The Long Night (29 kwietnia 3.00): 1 godzina, 22 minuty
 • Odcinek 4 The Last of the Starks (6 maja): 1 godzina, 18 minut
 • Odcinek 5 (13 maja): 1 godzina, 20 minut
 • Odcinek 6 (20 maja): 1 godzina, 20 minut

Gra o Tron S08E05 - online za darmo?

Wielu fanów zastanawia się, czy możliwe jest obejrzenie zakończenia przygód w Westeros za darmo. Dla oglądających serial w telewizji odpowiedź jest jednoznaczna i, niestety, zła. Wszystkie kanały HBO emitujące serial i jego powtórki są dostępne tylko w płatnych pakietach telewizji satelitarnej.

Jednak jest możliwość obejrzenia tego serialu za darmo. HBO GO, czyli oficjalny streaming HBO, oferuje darmowy miesiąc subskrypcji przy pierwszym założeniu konta. Dlatego jeśli nadal nie mamy wykupionego dostępu do HBO i jeszcze tego nie robiliśmy, możemy założyć konto i cieszyć się miesięcznym dostępem do całej biblioteki seriali i filmów oferowanych przez amerykańską stację telewizyjną. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

 1. Gdzie oglądać 5. odcinek Gry o Tron? Można za darmo
 2. Co się wydarzyło w 4. odcinku Gry o Tron? Krajobraz po wielkiej bitwie (SPOILERY)
 3. Gdzie oglądać 4 odcinek Gry o Tron? Można za darmo
 4. Ile będzie trwał 4 odcinek 8 sezonu Gry o Tron? Wydarzy się bardzo wiele
 5. Bohaterstwo Lyanny Mormont w Grze o Tron oznacza koniec tego rodu? Obraz po wielkiej bitwie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News