Ile trwa 5. odcinek Gry o Tron? Przecieki pojawiały się już dawno

Ile trwa 5. odcinek Gry o Tron? Przecieki pojawiały się już dawno Źródło: youtube/GameofThrones

Gra o Tron S08E05 - długość najnowszego odcinka znów zachwyci fanów popularnego serialu. Hit HBO wielkimi krokami zbliża się do historycznego finału, a widzowie w końcu poznają odpowiedź na najbardziej nurtujące ich pytanie - kto usiądzie na żelaznym tronie? Czy przecieki zepsuły niespodziankę widzom?

Gra o Tron S08E05 - długość przedostatniego epizodu po raz kolejny zrobi na fanach ogromne wrażenie. Pomimo że finałowa seria składa się tylko z sześciu odcinków, to czas trwania czterech z nich dorównuje niektórym pełnometrażowym filmom. Nie inaczej jest w przypadku piątej odsłony ósmego sezonu. Fani zapinają pasy, bo premiera była już w ten poniedziałek o 3 w nocy.

Gra o Tron S08E05 - długość odcinka. Ile trwa najnowszy epizod?

Jeden z największych hitów w historii amerykańskich seriali przyciągnął przed ekrany niezliczoną liczbę widzów. Serial fantasy od 2011 roku cieszy się ogromną popularnością, a wszystko to za sprawą wyjątkowej scenerii i klimatu, kapitalnej obsady i wybitnego scenariusza będącego adaptacją sagi "Pieśń lodu i ognia" autorstwa amerykańskiego pisarza George'a R.R. Martina.

Przez pierwsze cztery sezony premiera każdego nowego odcinka w Polsce odbywała się w poniedziałki o godzinie 22. Od 16 czerwca 2014 roku - pamiętnego finału czwartego sezonu, premiery polskie odbywają się na równi z amerykańskimi, czyli w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 3 w nocy czasu polskiego. Pierwsze 6 serii liczyło po 10 epizodów, przedostatni sezon miał ich już o trzy mniej, a obecny składa się jedynie z sześciu odcinków. W związku z rozbudowaną fabułą i wielowątkowością, cztery z nich mają rekordowy czas trwania. Nie inaczej jest w przypadku zbliżającego się, przedostatniego epizodu. Długość poniedziałkowego odcinka (13 maja) sięgnie 1 godziny i 20 minut.

Gra o Tron S08E05 - przecieki. Czy zwiastun zdradza pewne tajemnice?

Chociaż ósmy sezon popularnego serialu miał być najlepiej chronionym i strzegącym swoje tajemnice, po raz kolejny do sieci wyciekły informacje zdradzające co wydarzy się w następnych odcinkach. Wśród nich możemy trafić na te, które będą miały odzwierciedlenie w rzeczywistości, a także inne, które na celu mają jedynie wywołanie burzy wśród fanów, a nie pokrywają się one z faktycznymi wydarzeniami w kolejnym odcinku. Do najpopularniejszych spekulacji można zaliczyć te o dołączeniu Dorne do walki z Lannisterami, a także opuszczeniu Żelaznych Wysp przez Yarę i dołączeniu do wojsk jej królowej.

Zwiastun przedostatniej odsłony serialu jest wyjątkowo enigmatyczny. W całym trailerze nie słyszymy ani jednego słowa, pozostaje nam jedynie skupić się na obserwowaniu naprzemiennie pokazywanych wydarzeń. Wniosek może być tylko jeden - szykuje się najbardziej krwawa, brutalna i bezwzględna bitwa w historii. Starcie dwóch królowych Westeros ostatecznie rozstrzygnie, która z nich zawładnie Siedmioma Królestwami.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Gdzie oglądać 5. odcinek Gry o Tron? Można za darmo
  2. Kim jest Ogar z Gry o Tron? Chce zabić swojego brata
  3. Gra o Tron odcinek 5. online za darmo. Gdzie obejrzeć legalnie?
  4. Ile odcinków ma finałowy sezon Gry o Tron? Mają trwać znacznie dłużej
  5. Kim jest Góra z Gry o Tron? Wydawało się, że już nie żyje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News