Gdzie oglądać 4 odcinek Gry o Tron? Można za darmo

Gdzie oglądać 4 odcinek Gry o Tron? Można za darmo Źródło: youtube.com/Game of Thrones

Gra o Tron S08E04 - gdzie oglądać kolejny, czwarty już odcinek produkcji telewizyjnej, która w ciągu niecałych ośmiu lat emisji przekonała do siebie miliony widzów na całym świecie? Sukces, jaki osiągnął serial, zaskoczył nawet twórców i aktorów, którzy w nim występują.

Gra o Tron S08E04 - gdzie oglądać online?

Gra o Tron S08E04 - gdzie oglądać czwarty odcinek finałowego sezonu serialu? Przygody ulubionych bohaterów z Westeros można śledzić na bieżąco, ponieważ emisja polska jest połączona z tą amerykańską, odcinki pojawiają się na platformie internetowej równocześnie. Czyli co tydzień w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 3:00 czasu polskiego możemy dowiedzieć się czegoś nowego. Do epizodu początkowo dołączone są jedynie napisy w naszym języku, lektor pojawia się dopiero po jakimś czasie. W poniedziałek o godzinie 20:10 odcinek będzie emitowany w telewizji, oczywiście na kanale HBO. Gdzie jeszcze można obejrzeć serial online? O tym w dalszej części artykułu.

Daty i długość emisji poszczególnych odcinków. Tytuły podane są dopiero po emisji samego odcinka. Oto lista: 

 • Odcinek 1 Winterfell (15 kwietnia): 54 minuty
 • Odcinek 2 A Knight of Seven Kingdoms (22 kwietnia): 58 minut
 • Odcinek 3 The Long Night (29 kwietnia): 1 godzina, 22 minuty (o najlepszym odcinku GoT pisaliśmy TUTAJ!)
 • Odcinek 4 (6 maja): 1 godzina, 18 minut
 • Odcinek 5 (13 maja): 1 godzina, 20 minut
 • Odcinek 6 (20 maja): 1 godzina, 20 minut

Wszystkie z nich dostępne będą na internetowej platformie stacji HBO. Możemy tam znaleźć nie tylko najnowsze epizody z ósmego sezonu, ale także wcześniejsze edycje. 

Jeśli więc chcecie odświeżyć pamięć i przypomnieć sobie co działo się na przykład w pierwszym sezonie, warto to zrobić właśnie poprzez HBO GO. Warto to zrobić również dlatego, że ostatni sezon zawiera wiele odniesień do tych wcześniejszych, aby w pełni zrozumieć przesłanie i przekaz, należy być bardzo uważnym. A ponieważ od emisji siódmego sezonu minęły prawie dwa lata, możemy nie pamiętać wszystkich szczegółów dotyczących poszczególnych postaci.

Gra o Tron S08E04 za darmo

Stacja HBO już jakiś czas temu wprowadziła internetowy serwis, który oferuje dostęp do filmów, programów i seriali na życzenie widza. Jednak opcja ta dostępna jest jedynie dla osób, które subskrybują ich usługę, kosztuje ona miesięcznie około 20 złotych, więc to wydatek, który można ponieść w zamian za czyste sumienie i nieściągania serialu z nielegalnych źródeł. 

Istnieje również opcja obejrzenia odcinków ulubionego serialu za darmo, ponieważ za pierwszy miesiąc subskrypcji nie jest naliczana opłata i możemy z niej zrezygnować w każdej chwili. Osoby, które nie dysponują aktualnie wysokim budżetem, w ten sposób mogą być na bieżąco z najnowszymi epizodami Gry o Tron.

Co jeszcze warto wiedzieć o najnowszych odcinkach serialu oraz całej jego fabule? Sprawdź koniecznie nasze inne artykuły. Przedstawiamy teorie fanowskie oraz informacje o bohaterach.

 1. Czy Arya i Gendry będą razem? Dramatyczne teorie fanowskie
 2. Kto jest na Liście Aryi Stark? Wiedzą to najwięksi fani Gry o Tron. Chciałbyś się na niej znaleźć?
 3. Ile wzrostu ma Góra z Gry o Tron? Trudno uwierzyć w rozmiary olbrzyma
 4. Kto gra Nocnego Króla z Gry o Tron? Wstrząsające zmiany w obsadzie
 5. Jorah Mormont do końca oddany broni swojej królowej. 3. odcinek Gry o Tron
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News