Gdzie oglądać online 3 odcinek ostatniego sezonu Gry o Tron? Odpowiadamy

Gdzie oglądać online 3 odcinek ostatniego sezonu Gry o Tron? Odpowiadamy Źródło: youtube.com/GameofThrones

Gra o Tron S08E03 - gdzie oglądać kolejny odcinek najpopularniejszego serialu HBO? Wszyscy fani nie mogą się doczekać oby zobaczyć dalszy ciąg historii Siedmiu Królestw. Czy nasi ulubieni bohaterowie przeżyją starcie z armią Nocnego Króla?

Gra o Tron S08E03 - gdzie oglądać najnowsze odcinki? Sprawdzamy jakie serwisy streamingowe legalnie udostępniają najpopularniejszy serial na świecie. Najczęściej wybieranym serwisem jest Netflix, czy na tej platformie uda nam się zobaczyć najnowsze epizody przygód Jona Snowa, Daenerys Targaryen i spółki?

Gra o Tron S08E03 ile trwa - długość trzeciego odcinka

Ósmy sezon Gry o Tron już trwa. Podczas produkcji tej serii do fanów doszła bardzo niepokojąca informacja - okazało się, że pożegnalna seria będzie miała tylko sześć odcinków. Wielu widzów obawiało się, że przez to nie będą mogli wystarczająco dobrze pożegnać się z ulubionymi bohaterami, a tak mała liczba odcinków sprawi, że wszystkie wątki będą musiały zostać zamknięte pospiesznie i nie zostanie wystarczająco dużo czasu na rozbudowane intrygi i ciekawe wątki poboczne.

Na szczęście twórcy serialu pomyśleli też o takich przeszkodach i zamiast tworzyć dodatkowe odcinki zdecydowali o zdecydowanym wydłużeniu długości każdego z sześciu zapowiedzianych epizodów. Standardowo, odcinek Gry o Tron trwał 55 minut. Pierwszymi dużymi wyjątkami od tej reguły były ostatnie 2 odcinki sezonu siódmego, które doszły do 71 i 81 minut. W 2019 roku twórcy poszli na całego - tylko pierwsze dwa odcinki trwają około godziny, a następne cztery już około 80 minut. Oznacza to, że spełniają standardy filmów pełnometrażowych!

Oto wykaz długości poszczególnych odcinków, wraz z datami ich premier:

 • odcinek 1 - 15 kwietnia 2019 3:00 (54 minuty)
 • odcinek 2 - 22 kwietnia 2019 3:00 (58 minut)
 • odcinek 3 - 29 kwietnia 2019 3:00 (82 minuty)
 • odcinek 4 - 6 maja 2019 3:00 (78 minut)
 • odcinek 5 - 13 maja 2019 3:00 (79 minut)
 • odcinek 6 - 20 maja 2019 3:00 (79 minut)

Gra o Tron S08E03 PL online - gdzie?

Najnowszy, ósmy odcinek Game of Thrones pojawi się o 29 kwietnia 2019 o 3 w nocy. Ta pora nie jest przypadkowa ani złośliwa dla polskich fanów - wiąże się ona z tym, że epizody Gry o Tron są udostępniane równocześnie na całym świecie. O 3 w nocy zobaczymy najnowszy odcinek i w telewizji, i na oficjalnej platformie streamingowej HBO - HBO GO. Będzie on w tym momencie dostępny tylko z napisami.

Dla fanów ważną wiadomością będzie to, że oficjalnie jedynymi legalnymi miejscami gdzie możemy zobaczyć odcinki Gry o Tron są kanał telewizyjny HBO i platforma streamingowa HBO GO. Oczywiście serial od razu pojawia się też w innych miejscach - na streamach i w serwisach torrentowych. Trzeba jednak pamiętać, że są to nielegalne sposoby oglądania produkcji i możemy się narażać na konsekwencje prawne.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

 1. Gra o Tron - S08E02. Gdzie obejrzeć online? Kontrowersje w odcinku
 2. Kiedy obejrzymy trzeci odcinek Gry o Tron? Nie można się doczekać
 3. Aquaman wystąpił także w Grze o Tron! Kogo tam zagrał?
 4. Kim jest Theon Greyjoy? Skomplikowana postać rehabilituje się na koniec
 5. Wiemy, gdzie można oglądać Grę o Tron za darmo. Chcą tego wszyscy fani serialu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News