Gwiazda "Gry o tron" wzięła ślub w Vegas. Przyjęcie kosztowało 600 dolarów

Gwiazda "Gry o tron" wzięła ślub w Vegas. Przyjęcie kosztowało 600 dolarów Źródło: YouTube - The Sun

"Gra o tron" stała się jednym z najbardziej znanych seriali na świecie, a aktorzy występujący w popularnej produkcji cieszą się ogromną rozpoznawalnością. Jedna z nich wzięła ślub w Vegas, a jego koszty mogą powodować zaskoczenie. Mało kto spodziewał się tak niskiej kwoty.

"Gra o tron" cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Najnowszy sezon popularnego serialu jest oglądany regularnie przez miliony widzów na całym świecie, dzięki czemu aktorzy biorący udział w znanej produkcji są rozpoznawalni i cieszą się zainteresowaniem. Jedna z jej gwiazd wzięła ostatnio ślub, a fani nie mogą nadziwić się zdjęciom z ceremonii. 

Wydaje się, że ślub pary gwiazdorów musiał być bardzo drogi w związku z atrakcjami, które się tam pojawiły, jednak dowiedzieliśmy się, że było zupełnie inaczej. Kwota przeznaczona na organizację wyjątkowego dnia zszokowała fanów z całego świata. Nikt nie spodziewał się, że gwiazdy show-biznesu zdecydują się na taki krok, mało kto mógł przewidzieć coś takiego.

"Gra o tron" cieszy się popularnością na całym świecie

23-letnia Sophie Turner nawiązała kontakt z Joe Jonasem w 2016 roku, gdy aktor zaczepił ją w mediach społecznościowych. Znajomość szybko przerodziła się w miłość, a już po roku dowiedzieliśmy się o zaręczynach pary. Wobec planów obu partnerów związanych z pracą zawodową nie było czasu na organizację ceremonii ślubnej, w związku z czym doszło do niej dopiero teraz.

To drugi ślub w rodzinie Jonasów w ciągu kilku miesięcy. W grudniu doszło do ceremonii z udziałem Nicka Jonasa i Priyanki Chopry. Impreza była wyjątkowo huczna, a czterodniowe wesele miało miejsce w Indiach. Z pewnością kosztowało to tysiące dolarów, w związku z czym spodziewaliśmy się, że podobnie będzie w tym przypadku. 

Było jednak zupełnie inaczej. Para zdecydowała się na kameralną ceremonię w Vegas, która kosztowała jedynie 600 dolarów. W tej cenie oboje mogli cieszyć się obecnością sobowtóra Elvisa Presleya, który prowadził całą ceremonię, doszło również do kąpieli w ubraniach ślubnych w hotelowym jacuzzi oraz sesji zdjęciowej obok różowego Cadillaca z lat 50.

"Gra o tron" dała jej wielką popularność

Wcześniej słyszeliśmy deklarację Joe Jonasa, że do ślubu dojdzie do Francji, więc możemy się spodziewać, że póki co mieliśmy do czynienia jedynie z pierwszą odsłoną. Media spekulują, że już niedługo para powie sobie "tak" po raz drugi, w innych okolicznościach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sophie Turner występuje w serialu "Gra o tron" jako Sansa Stark, najstarsza córka rodu Starków. Dostała się do serialu w związku z namowami jej nauczyciela, który stwierdził, że kobieta ma duże szanse na dostanie angażu w popularnym serialu. Dziś cieszy się wielką sławą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies udawał martwego, żeby zostać dłużej na spacerze. Jego zachowanie to hit
  2. Jolanta Fajkowska była nazywana królową TVP. Jak teraz wygląda znana dziennikarka?
  3. Umówiła się na randkę. Przed spotkaniem chłopak wysłał jej listę zasad, po której zdębiała
  4. Pogoda długoterminowa na lato. Nie wszystkim się spodoba to, co nas czeka
  5. Antoś nie żyje, Jaś do końca życia będzie kaleką. Materiał TVN doszczętnie wami wstrząśnie
  6. Piotr Żyła bawił się na weselu! Dawid Kubacki wziął ślub, jego żona wyglądała zjawiskowo, mamy zdjęcia

źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News