Codziennie przez miesiąc żuł jednego goździka. Efekt okazał się fenomenalny, nawet lekarz był zdziwiony

Codziennie przez miesiąc żuł jednego goździka. Efekt okazał się fenomenalny, nawet lekarz był zdziwiony Źródło: pixabay

Goździki i ich wpływ na nasze zdrowie. Pewien mężczyzna postanowił przeprowadzić mały eksperyment i żuł jednego goździka codziennie przez miesiąc. Efekt, jaki osiągnął okazał się być na tyle fenomenalny, że aż lekarz był zdziwiony wynikami badań.

Goździki są jedną z przypraw korzennych, które Polakom kojarzą się z okresem bożonarodzeniowym. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że posiadają zastosowanie lecznicze i na całym świecie są wykorzystywane w medycynie naturalnej. W miejscach, gdzie rosną ich właściwości znane są od lat, a mieszkańcy tych terenów od wieku wieków wykorzystują ich dobrodziejstwo. 

Goździki w eksperymencie pewnego mężczyzny 

Mężczyzna, który borykał się ze zbyt wysokim cholesterolem dowiedział się, że goździki mają zbawienny wpływ na poprawę wyników badań lekarskich. Postanowił przeprowadzić mały eksperyment i każdego dnia żuł jeden mały goździk. Po miesiącu poszedł do lekarza, by zdradzić mu, jaką zmianę wprowadził.

Lekarz zlecił badania i okazało się, że poziom cholesterolu znacznie się obniżył. Okazuje się, że w przypadku tego mężczyzny zaszyły także inne zmiany, które wynikają z właściwości naturalnych goździków. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Goździki - jaki mają wpływ na nasze zdrowie?

Po pierwsze, goździki chronią nas w przypadku pasożytów znajdujących się w naszym organizmie. Jeżeli zmagasz się z bólami brzucha, zamiast sięgać po leki, wykorzystaj goździki, które zwalczą niestrawność i na długo zabezpieczą nas przed kolejnym atakiem pasożytów. 

W krajach, gdzie dostęp do dentysty nie jest takim łatwym zadaniem wykorzystuje się goździki, które mają działanie antyseptyczne. Nie tylko odświeżają oddech, ale także łagodzą dolegliwości związane z bólem dziąseł. 

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Warto wiedzieć, że najlepsze goździki to te, które można kupić w całości, a nie sproszkowane. Każda obróbka będzie znacząco wpływała na obniżenie drogocennych wartości znajdujących się w goździkach. Najlepiej przechowywać je w szklanych pojemnikach, które nie mają dostępu do światła słonecznego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Nowy podatek oburza Polaków. Nie dość, że jest batem dla pracowitych to jeszcze okrada najbardziej potrzebujących
  3. Nie żyje minister w rządzie PiS. Wiadomo kiedy odbędzie się pogrzeb
  4. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  5. Nie do pomyślenia, uczennica zaszła w ciążę z 10-latkiem. Najbardziej zdumiewa jednak coś zupełnie innego

źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News