Do tej pory politycy Prawa i Sprawiedliwości twierdzili, że podoba im się satyryczny program „Ucho Prezesa” przedstawiający gabinet Jarosława Kaczyńskiego w krzywym zwierciadle. Po ostatnich wypowiedziach jego twórcy najprawdopodobniej się to jednak zmieni.

Z okazji wakacyjnej przerwy w nadawaniu internetowego serialu Robert Górski udzielił wywiadu, w którym opowiadał o przyszłości swojej produkcji. Przy tej okazji nie szczędził on również złośliwych żartów pod adresem prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

A na przykład prawdziwy prezes, i owszem, takie prawie morze, bo – zdaje się – jak zwykle wyląduje na Zalewie Szczecińskim razem z Joachimem Brudzińskim, łowiąc ryby – drwił lider Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Dalej było jednak już tylko ostrzej. W pewnym momencie przyrównał on nawet Jarosława Kaczyńskiego do Józefa Stalina.

Stalin też nie wyjeżdżał. Był najdalej chyba w Jałcie, a za granicą nigdzie. Dyktatorzy mają swoje szczególne upodobania – kontynuował Robert Górski.

Tego rodzaju żarty z pewnością nie rozbawią polityków Prawa i Sprawiedliwości. Po tych słowach najprawdopodobniej przestaną oni zachwalać już program znanego kabareciarza. Jego fani podejrzewają również, że prędko nie zobaczą go już na antenie TVP.

Po tych słowach to prędko nie zostanie pan ponownie wpuszczony to tvp – skomentował wypowiedź Roberta Górskiego jeden z internautów.

https://www.youtube.com/watch?v=BtPL_TGjCsY

źródło: newsweb/YouTube/Fakty RMF FM

...

Zobacz również