Górski dogadał się z TVP. Nie będzie śmiał się z Kaczyńskiego tylko z opozycji

Górski dogadał się z TVP. Nie będzie śmiał się z Kaczyńskiego tylko z opozycji

Robert Górski podbił serca internautów hitowym kabaretem "Ucho Prezesa" wyśmiewającym rząd. Pojawiły się pogłoski, że znakomita produkcja zostanie wyemitowana w TVP. Okazuje się, że Górski dogadał się z TVP, ale... będzie śmiał się z opozycji, a nie z rządu.

O sprawie informuje branżowy portal Wirtualne Media. Hitowy kabaret "Ucho Prezesa" zwrócił uwagę władz TVP, ale z racji tego, iż odcinki wyśmiewają rząd, jego emisja w Telewizji Publicznej jest niemożliwa. TVP zaproponowała więc Robertowi Górskiemu wyśmiewanie opozycji zamiast rządu.

Utalentowany kabareciarz dogadał się z Telewizją Publiczną na stworzenie nowego serialu komediowego o nazwie "Lemingrad". Produkcja będzie skupiała się w dużej mierze na wyśmiewaniu formacji opozycyjnych oraz ich wyborców.

Kierownictwo TVP tłumaczy, że nie chodzi o poglądy, tylko o to, iż "Ucho Prezesa" to projekt internetowy i format zbyt niszowy, by trafić do widza telewizyjnego. Warto jednak zaznaczyć, że pierwsze 3 odcinki "Ucha Prezesa" obejrzano 13 milionów razy.

Z kolei na oficjalnym profilu serialu pojawiło się "tajemnicze" oświadczenie, w którym czytamy, że "jedynym serialem nad którym OBECNIE pracuje Górski jest Ucho Prezesa". Oświadczenie jest o tyle "tajemnicze", bo wcale nie zaprzecza temu, że w najbliższej przyszłości Górski podejmie się pracy przy następnym serialu, tym razem dla TVP.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News