Gorąco w Kolonii przed Sylwestrem. Niemcy starli się z policją (video)

Gorąco w Kolonii przed Sylwestrem. Niemcy starli się z policją (video) Źródło:

Na kilka dni przed Sylwestrem w Kolonii doszło do starć protestujących z policją. Kilkadziesiąt osób demonstrowało przeciwko otwartej wobec imigrantów z Bliskiego Wschodu polityce Angeli Merkel. Miejsce protestu nie jest przypadkowe - rok temu w Kolonii doszło do masowych gwałtów i molestowań seksualnych zorganizowanych przez grupy imigrantów.

Rok temu w niemieckiej Kolonii doszło do masowych gwałtów i molestowań seksualnych niemieckich kobiet zorganizowanych przez grupy imigrantów z Bliskiego Wschodu. Sprawa była o tyle oburzająca, że niemiecka policja oraz media ukrywało wszystko przed światem przez długi czas.

Teraz, tuż przed kolejnym Sylwestrem w miejscu gdzie doszło do tych wydarzeń zorganizowana została demonstracja. Przeciwnicy przyjmowania imigrantów z Bliskiego Wschodu chcieli wyrazić swój sprzeciw wobec proimigranckiej polityki Angeli Merkel.

Do samej demonstracji jednak nie doszło, ponieważ niemiecka policja uznała, że stanowi ona zagrożenie. Doszło do starć z policją.

https://www.youtube.com/watch?v=K0fVP5ZHBPE

Spośród kilkuset zidentyfikowanych imigrantów, którzy brali udział w masowych gwałtach i molestowaniach seksualnych niemieckich kobiet podczas imprezy sylwestrowej w Kolonii, czynności procesowe wszczęto zaledwie wobec 30 osób.

bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News