Golden retriever bez opiekunów spotkał listonosza. Niewiarygodne, co mu zrobił, wszystko się nagrało

Golden retriever bez opiekunów spotkał listonosza. Niewiarygodne, co mu zrobił, wszystko się nagrało Źródło: Instagram/the.life.of.moose

Golden retriever już czekał przed domem na przyjazd listonosza. Pies wybiegł, gdy tylko mężczyzna wyszedł z samochodu. Ktoś nagrał całe zdarzenie i opublikował w sieci. Teraz internauci masowo udostępniają to wideo.

Ten golden retriever doskonale wiedział, kiedy pod domem jego właścicieli pojawi się listonosz. Gdy tylko mężczyzna wyszedł z samochodu, pies wybiegł do niego przez podwórko. Nagranie z reakcją czworonoga trafiło już do sieci i jest udostępniane rzez setki internautów. Na Instagramie spotkanie retrievera z listonoszem wyświetliło już prawie 30 tysięcy użytkowników.

Można by przypuszczać, że ten golden retriever - podobnie jak cała reszta psów - nie przepada za listonoszem. O ile psy ras drobnych mogą jedynie sobie poszczekać na mężczyznę dostarczającego przesyłki, retriever może ważyć nawet 40 kilogramów. Agresywny czworonóg takich rozmiarów stanowi już niebezpieczeństwo nawet dla dorosłej osoby. Ten pies czekał na listonosza, przeczuwając, kiedy ten przyjedzie i wybiegł mu na spotkanie. Nagranie tego zdarzenia trafiło na Instagram.

Golden retriever czekał na tego listonosza

Całe szczęście ten golden retriever nie miał złych zamiarów. Okazało się, że pies długo czekał przed domem swoich właścicieli, żeby powitać listonosza, gdy tylko ten wyszedł ze swojego służbowego samochodu. Taka reakcja na zbliżającego się, obcego człowieka to rzadkość. Psy nie są ufne wobec listonoszów, ponieważ są nieznajomi i wkraczają na ich teren. Najczęściej czworonogi reagują szczekaniem, w skrajnych przypadkach dochodzi nawet do ataków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Moose - golden retriever będący głównym bohaterem tego filmu - polubił nowego listonosza, odkąd tylko go zobaczył. Później już za każdym razem prosił swoich właścicieli, aby wypuścili go z domu, żeby mógł powitać swojego nowego przyjaciela. Początkowo opiekunowie psa byli zdziwieni jego zachowaniem, z czasem jednak zdążyli się do tego przyzwyczaić. Podobnie jak listonosz, którego ani rozmiar, ani entuzjazm psa nie stresują.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje autorka kultowego serialu. Oglądały go miliony Polaków, ogromna strata

2. Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę 20 lat temu. Po 18 latach nastąpiła poprawa, stało się niezwykłe

Powitanie, jakie listonoszowi zgotował ten golden retriever mogło zadziałać kojąco na mężczyznę. Niedawno sam stracił ukochanego psa. Niektórzy zastanawiają się nawet, czy Moose mógł w niewytłumaczalny sposób to wyczuć. W końcu zwierzęca intuicja wciąż pozostaje niezbadana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  3. Prosty przepis na aromatyczny zimowy kompot. Idealny do obiadu, lepszy niż herbata czy cola
  4. Golden retriever bez opiekunów spotkał listonosza. Niewiarygodne, co mu zrobił, wszystko się nagrało
  5. Niewiarygodne, co mąż zrobił swojej żonie. Teść jest wściekły, internet zawrzał
  6. Rewelacyjny przepis na kotlety mielone po lwowsku Magdy Gessler. Zasmakujesz i nigdy innych nie zrobisz

źrółdo: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News