Gogolewo: dziś po godzinie 12:00 odnaleziono ciało 14-letniego chłopca. Młodzieniec zginął prawdopodobnie w wyniku rozległej rany potylicy, która wskazuje na morderstwo. Policja wciąż poszukuje sprawcy.

Gogolewo: policja ujawniła rysopis prawdopodobnego sprawcy morderstwa na 14-letnim mieszkańcu wsi. Poszukiwany jest 51-letni partner jego matki, którego poszukują mundurowi.

Mężczyzna wyłączył telefon i porzucił samochód, którym początkowo się poruszał. Jak przekazał mediom prowadzący sprawę prokurator, poszukiwany przy wyjściu z pracy miał powiedzieć do szefa, że „zrobi coś strasznego”.

– Prawdopodobnie mamy tutaj do czynienia z zabójstwem chłopca, który miał rozległą ranę w okolicy potylicznej. Nie znamy jednak mechanizmu powstania rany. Więcej będziemy wiedzieć po sekcji zwłok, którą zaplanowano na jutro – powiedział portalowi gostyn24pl Prokurator Rejonowy w Gostyniu Jacek Masztalerz.

Gogolewo: poszukiwania groźnego przestępcy

Policja prosi o pomoc w pojmaniu podejrzanego 51-latka. Konkubent matki ofiary znajduje się w nieznanym miejscy, wyłączył telefon i porzucił samochód. Mundurowi obiecują nagrodę pieniężną w zamian za przekazanie pożytecznych dla poszukiwań i śledztwa informacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aleksander Kwaśniewski kończy 64 lata. Najlepsze MEMY z byłym prezydentem

– Gostyńscy policjanci poszukują domniemanego sprawcy zabójstwa 14-letniego chłopca, do którego doszło w Gogolewie koło Gostynia. Mężczyzna może poruszać się granatowym Seatem Cordoba o nr rej. PGS18259. Wszystkich, którzy wiedzą, gdzie przebywa mężczyzna lub widziały w dniu dzisiejszym samochód, którym może się poruszać, proszeni są o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub całodobowym numerem gostyńskiej komendy (65) 575 82 00. Dla osoby, która przyczyni się do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny przewidziana jest nagroda pieniężna – poinformowali wcześniej policjanci.

Prosimy o udostępnienie artykułu i pomoc w poszukiwaniach domniemanego sprawcy tej niebywałej tragedii.

Poszukiwany przez Policje Zbigniew Ptaszyński. Fot. Facebook/Wielkopolska Policja

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zbiorowy gwałt to DOPIERO początek jej horroru! Piekło 14-latki z Nowego Sącza
  2. Szokujące doniesienia o Agacie Dudzie wbiły Polaków w ziemię! To NIE MOŻE być prawda
  3. Duda w centrum ogromnej afery! Zrobił to w panice
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?

10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]

źródło: fakt.pl

Zobacz również