Gwiazda Gogglebox drży o los synka. Bardzo szczere wyznanie

Gwiazda Gogglebox drży o los synka. Bardzo szczere wyznanie Źródło: Instagram / Ewa Mrozowska-Kozłowska

"Gogglebox. Przed telewizorem" stało się w ostatnim czasie jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. To oczywiście przyczyniło się bezpośrednio do dużej rozpoznawalności jego bohaterów oraz bohaterek. Jedna z uczestniczek formatu pod koniec 2019 roku została mamą, a niedawno zdecydowała się podzielić z fanami prywatnym wyznaniem na temat swego synka.

"Gogglebox. Przed telewizorem" zdążyło już zdobyć bardzo duże grono fanów, stając się bez wątpienia najbardziej popularnym programem TTV tuż obok głośnych "Królowych życia". Widzowie z dużą sympatią przyglądają się poczynaniom bohaterów formatu, obserwując ich także w mediach społecznościowych. To właśnie tam ogromne grono sympatyków zgromadziła Ewa Mrozowska-Kozłowska, która pojawia się w programie wraz ze swoją przyjaciółką, Sylwią Bombą.

"Gogglebox. Przed telewizorem": bohaterka opowiedziała szczerze o swym synku

Obie bohaterki w ostatnim czasie zostały mamami. Najpierw Bomba urodziła córeczkę, której nadała imię Antonina. Niedługo później na świat przyszedł syn Mrozowskiej-Kozłowskiej - Leon. Obie celebrytki są wyraźnie zachwycone maluchami i chętnie pokazują je także na swych profilach na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poza tym czasami decydują się uchylić rąbka prywatnej tajemnicy, udzielając wywiadów na tematy rodzinne. Ewa Mrozowska-Kozłowska przyznała niedawno w rozmowie z mediami, że jej syn jest dla niej aniołkiem. Jednocześnie uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" wyznała, że niezwykle martwi ją obecnie jedna kwestia.

- Zaczyna mieć troszkę więcej diabełka w sobie i niestety boję się, że będzie miał mój charakter - ujawniła Mrozowska-Kozłowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Świat polskiego filmu w żałobie. Nie żyje wybitna artystka, ogromna strata

Ewa Mrozowska-Kozłowska jest zachwycona małym Leonem

Celebrytka przyznała, że Leon coraz mniej śpi, jest bardzo energiczny i żywiołowy. Młodzi rodzice bez wątpienia mają więc co robić. Jednocześnie Mrozowska-Kozłowska przyznaje jednak, że jest niezwykle szczęśliwa i spełnia się w roli mamy, czerpiąc z tego ogromną radość mimo pojawiających się naturalnie niepokojów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: już jutro do Polski dotrą primery koronawirusa
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Matka z całej siły kopnęła swoją 3-letnią córeczkę. Powód? Aż się gotuje w człowieku
  4. Ujawniono, co łączy Martyniuka z Pudzianem. Nieprawdopodobne
  5. Odczuwał ogromny ból, w końcu stracił przytomność. Lekarze, patrząc na rezonans pobladli, od 10 lat miał w głowie żyjątko

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News