Gwiazdor "Gogglebox" trafił do szpitala. Konieczna była operacja

Gwiazdor "Gogglebox" trafił do szpitala. Konieczna była operacja Źródło: kadr programu "Gogglebox. Przed Telewizorem" TTV

Gwiazdor "Gogglebox" niespodziewanie trafił do szpitala. Wieść szybko rozniosła się wśród jego fanów, których zmartwił stan zdrowia ulubieńca. Okazuje się, że bohater show musiał przejść operację. Chwilę wcześniej udało mu się jeszcze zamieścić w mediach społecznościowych zdjęcie z informacją.

W "Gogglebox. Przed telewizorem" błyskawicznie zyskał sympatię widzów. Pokochali go za niebywałe poczucie humoru, a ze stacji TTV szybko przenieśli się do sieci, gdzie mogą obserwować jego życie nieznane dotąd kamerom. Ostatnie posty bardzo ich zaniepokoiły, gwiazdor poinformował bowiem, że trafił do szpitala i konieczne było przeprowadzenie operacji.

Gwiazdor "Gogglebox" w szpitalu 

Dominik Abus i Krzysztof Radzikowski to mieszanka iście wybuchowa. Obaj uwielbiają dogryzać sobie nawzajem, dlatego przy każdym odcinku programu śmiechu jest co niemiara. Ostatnio Abus znów dostarczył swoim sympatykom sporo emocji, jednak nie za sprawą żartu, a zdjęcia prosto ze szpitalnego łóżka. Post opatrzył krótką informacją, że niebawem zostanie poddany operacji. 

- Chwilę przed operacją. Do zobaczenia za 2 godziny - napisał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mimo zmartwienia fanów i wielu pytań dotyczących zdrowia gwiazdora, nie pojawiły się żadne informacje o powodach hospitalizacji. Dopiero po wszystkim bohater "Gogglebox" zdecydował się na udostępnienie kolejnego zdjęcia, zdradzając, jakiej operacji został poddany. Uspokoił wszystkich, że nie było to nic groźnego, a z jego zdrowiem jest wszystko w porządku. 

- Hej, jestem już po operacji. Dziękuję wszystkim zainteresowanym moim zdrowiem za miłe komentarze. A tak na poważnie, musiałem operować przepuklinę pępkową. Jeszcze raz dziękuję i miłego dnia życzę - napisał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Tym razem w kościele, pilny apel do wiernych

2. Już od dziś w Biedronce do kupienia marzenie każdej kobiety. Cena wyjątkowo niska

Fani odetchnęli z ulgą, widząc, że z ich ulubieńcem jest dobrze. Wielu nie wyobraża sobie, by miało go zabraknąć w stacji TTV. Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów i życzeń szybkiego powrotu do pełni sił. Sympatycy Abusa jak zawsze nie zawiedli. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Chwilę przed operacją 😬 Do zobaczenia za 2 godziny ✋

Post udostępniony przez Dominik Abou-Khadra (@dominik_abus_oficjalnie)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podali mu krew żółwia jako ochronę przed koronawirusem. Nie żyje 5-miesięczne dziecko
  2. Adam Małysz otrzymał medal. Wyróżnienie ma związek z jego religią
  3. Rząd w ostatniej chwili zniesie uciążliwy zakaz. Już od 30 maja wielu Polaków odetchnie z ulgą
  4. Rząd wprowadzi specjalny zakaz na najbliższe miesiące? Część Polaków się cieszy, reszta będzie bardzo niezadowolona
  5. Mężczyzna zaginął dwa lata temu, niespodziewanie zobaczyli go na nagraniu. Nie mogli uwierzyć, co się stało
  6. Podejrzane i skandaliczne, klienci Biedronki są zniesmaczeni. Kobieta zajrzała do lodówki z mięsem i nie wytrzymała, po chwili zauważyła co stało obok

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News