Uczestnik wygadał największy sekret "Goggleboxa" na TTV. Widzowie już nie będą patrzeć na program tak samo

Uczestnik wygadał największy sekret "Goggleboxa" na TTV. Widzowie już nie będą patrzeć na program tak samo Źródło: .

Po tej wypowiedzi "Gogglebox" nie będzie już dla was tajemnicą. Uczestnik zdradził prawdę o tym, jak program TTV wygląda od kulis.

Chociaż zamysł programu "Gogglebox" wydaje się wyjątkowo nieciekawy, to jednak show zdobyło ogromną popularność. Niedawno jeden z uczestników udzielił wywiadu, w którym zdradził, jak wygląda nagrywanie show TTV.

"Gogglebox" to program, w którym oglądamy, jak uczestnicy... oglądają. Dokładnie tak - popularne show TTV polega na tym, że bohaterowie siadają wygodnie przed telewizorami i komentują wszystko, co w nim widzą. Taka formuła nie wydaje się zbyt interesująca, a już na pewno nikt nie pomyślałby, że przyniesie programowi ogromną oglądalność. Jednak to kolejny dowód na to, że niezbadane są gusta widzów.

"Gogglebox" od kulis

Zapowiedziano już 10. edycję programu "Gogglebox". Format został przeniesiony do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie okazał się prawdziwym hitem. Jednak publiczność brytyjska należy do bardzo specyficznej i nikt nie był pewien, że show przyjmie się wśród polskich widzów. Jednak okazało si, że również w naszym kraju program spotkał się z entuzjastycznym odbiorem.

Jako że "Gogglebox" to jednak program, jak każdy inny, wiele osób spodziewało się, że wszystko kręcone jest w studiu. Widzowie mieli również wątpliwości, czy uczestnicy rzeczywiście mówią, co myślą, czy wszystko zostało już wcześniej zapisane w scenariuszu. Jak wiadomo, publiczności zależało na tym, by show TTV było jak najbardziej naturalne. Niedawna wypowiedź jednego z uczestników rozwiała ich wątpliwości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nagrywamy we własnych mieszkaniach. Nie mamy scenografa, makijażystki ani reżysera. Mówimy to, co chcemy, bez żadnego scenariusza. Odcinki nagrywamy na bieżąco, zajmuje nam to mniej niż 10 godzin tygodniowo - powiedział Mariusz Kozak, uczestnik "Goggleboxa".

Dzisiaj grzeje: 1. Emeryci drżą, zostało zaledwie kilka dni. Jeśli zapomną o jednej rzeczy, ZUS będzie bezwzględny

2. Nastolatka zaprosiła do domu kolegę, chciała mu pomóc. Nagranie z kamer ujawniło porażające fakty

Wiele osób pojawiających się w programie "Gogglebox" przyznało, że uczestnictwo w popularnym show dodało im pewności siebie. Niektórzy wręcz stali się celebrytami. Okazuje się, że nie korzystają z żadnego studia - wpuszczają publiczność do własnych mieszkań, a wszystkie teksty są improwizowane.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odczuwała paraliżujący ból głowy. Wszyscy myśleli, że jest wywołany przez stres
  2. Polski sędzia w ogniu krytyki po meczu Ligi Mistrzów. "Absolutna katastrofa"
  3. Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię
  4. Królowa Elżbieta zadała ostateczny cios Harry'emu i Meghan. Jest bezwzględna
  5. Drakońska kara 20 tysięcy złotych. Może ją dostać każdy Polak, który zapomniał o jednej zmianie w aucie

źródło: natemat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News