Partner Godlewskiej, którego oskarżyła o pobicie przerywa milczenie. Wstrząsające

Partner Godlewskiej, którego oskarżyła o pobicie przerywa milczenie. Wstrząsające Źródło: Instagram - Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska w ostatnim czasie postanowiła opowiedzieć o wielkim problemie, z jakim musiała sobie radzić w życiu. Dowiedzieliśmy się, że gwiazda internetu musiała zmagać się z dramatem natury prywatnej, o którym w końcu postanowiła opowiedzieć. Jej partner przerwał milczenie.

Godlewska postanowiła kilka dni temu opowiedzieć fanom o prawdziwej tragedii, z jaką musiała radzić sobie sama. Przyznawała, że było jej bardzo źle w związku z tym, że nie uzyskała pomocy od najbliższych w momencie, gdy tego najbardziej potrzebowała. Nie da się ukryć, że problemy gwiazdy internetu wydają się być bardzo poważne, dlatego zareagować na nie postanowił jej były partner. Nie obyło się bez niespodziewanych słów.

Esmeralda Godlewska w ostatnich dniach opowiedziała o tym, że jej niegdysiejszy partner stosował wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną, pokazywała posiniaczone ciało, co wywołało wielkie poruszenie wśród fanów. Wydawało się, że jest to wystarczający powód, by uznać winę mężczyzny, jednak ten postanowił nie być obojętnym wobec zachowania gwiazdy. W internecie pojawiło się oświadczenie. 

Godlewska mówi o prywatnym dramacie

Kilka dni temu na Instagramie Esmeraldy Godlewskiej ukazały się wiadomości dotyczące jej rzekomego konfliktu z partnerem. Kobieta przekazywała, że została dotkliwie pobita i nikt nie jest w stanie pomóc jej z tym problemem, ponieważ mężczyzna ma kontakty i nikt nie jest w stanie sprawić, że poniesie karę ze swoje czyny. Nie zabrakło zaskakujących słów.

Celebrytka przyznała, że jej ukochany ma związki z mafią i w związku z tym zgłoszenie pobicia na policję byłoby jednoznaczne z wielkimi problemami, z jakimi musiałaby sobie poradzić. Oskarżenia te są bardzo poważne i trudno dziwić się mężczyźnie, że postanowił wystosować oświadczenie, które wyjaśni sytuację z jego perspektywy. 

- To są ludzie, z którymi nie wolno zadzierać. Opowiedzą teraz takie bajki na mój temat… Że to ja zostanę i tak jak zwykle tą najgorszą. A poza tym policja... kto mi uwierzy? Zawsze ja jestem ta najgorsza, ta zła. Szkoda tylko, że nikt nigdy nie zastanawiał się, co tak naprawdę dzieje się w moim życiu i dlaczego te wszystkie sytuacje miały miejsce, i jakie jest źródło tego problemu - mówiła Godlewska na swoim Instagramie.

Godlewska ujawnia swój sekret

- W odpowiedzi na filmy zamieszczone na Instagramie przez Monikę Godlewską oświadczam, iż przedstawione przez nią wydarzenia nie miały miejsca. Nie pobiłem jej i nigdy jej nie groziłem. Nie byłem i nie jestem jej partnerem. Rozumiem, że dla pozostania popularną osobą w mediach musi zamieszczać wzbudzające sensację i dużą oglądalność filmy, zdjęcia i posty. Jestem jednak zszokowany wymyśloną narracją i przedstawionymi nieprawdziwymi informacjami, jak to ma miejsce w ciągu kilku ostatnich dni - twierdzi Bartłomiej Bartnicki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rzekomy były partner celebrytki oświadczył również, że będzie walczył o swoje dobre imię na drodze prawnej.

- W nawiązaniu do opublikowanych przez panią Monikę Godlewską filmów w mediach społecznościowych podjęte zostaną wszelkie niezbędne działania na drodze prawnej mające wykazać, iż nie doszło do opisanych w filmach czynów. Przekazane materiały, które posłużą jako dowody, według mojej oceny wskazują, iż pan Bartłomiej nie dokonał zarzucanych mu czynów. W ciągu kilku najbliższych dni podjęte zostaną działania przed odpowiednimi organami wymiaru sprawiedliwości o czym będziemy na bieżąco informować - dodała pełnomocniczka mężczyzny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News