Dziennikarze dotarli do dobitnego szczegółu w wyborach. Nikt wcześniej nie zwrócił uwagi

Dziennikarze dotarli do dobitnego szczegółu w wyborach. Nikt wcześniej nie zwrócił uwagi Źródło: Jakub Kaminski/East News

Głosowanie w wyborach prezydenckich rozpoczęło się 12 lipca o godzinie 7:00 i zakończyło o 21:00. Przez cały dzień Polacy mogli udać się do lokalów wyborczych i oddać swój głos. Dziennikarze dotarli do bardzo dobitnego szczegółu w wyborach. Nikt wcześniej nie zwrócił na to uwagi.

Głosowanie w wyborach prezydenckich 2020 zakończone. Już po godzinie 21:00 pojawiały się pierwsze wyniki sondażowe. Na oficjalne wyniki wyborów Polacy będą musieli jeszcze poczekać, ale zanim pojawią się dane od Państwowej Komisji Wyborczej, okazuje się, że dziennikarze dotarli do dobitnego szczegółu, na który nikt wcześniej nie zwrócił uwagi. 

Głosowanie pokazało bardzo dobitny szczegół 

Oficjalne wyniki wyborów prezydenckich zostaną ogłoszone przez Państwową Komisję Wyborczą najprawdopodobniej w poniedziałek wieczorem lub we wtorek rano. Do tej pory, Polacy mogą dowiedzieć się więcej na temat rezultatów głosowania z wyników sondażowych, opublikowanych przez Ipsos. 

Tuż po 21:00 pojawiły się pierwsze rezultaty, z których wynikało, że różnica pomiędzy głosami oddanymi na obydwu kandydatów była niewielka. Jednak już po godzinie 2:00 Ipsos, podzieliło się rezultatami sondażu late poll, z którego wynika, że wyniki nieco się zmieniły. Dziennikarze WP, podczas głosowania, dopatrzyli się bardzo dobitnego szczegółu, na który nikt wcześniej nie zwrócił uwagi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Głosowanie podzieliło Polskę na pół 

Już podczas pierwszej tury wyborów dało się zauważyć, że Andrzej Duda zwyciężył w większej ilości województw. Jednak sytuacja ta zmieniła się podczas wczorajszego głosowania. Okazuje się, że wybory podzieliły Polskę na pół. Rafał Trzaskowski otrzymał większe poparcie w województwie pomorskim, zachodniopomorskim, lubuski, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, dolnośląskim, opolskim i śląskim. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niebywałe słowa Rafała Trzaskowskiego po ogłoszeniu wyborów. Podkreślił jedną rzecz

2. 17-miesięczne dziecko zaatakowane przez psa. Nie udało się go uratować

Andrzej Duda natomiast otrzymał więcej głosów w województwie podkarpackim, lubelskim, mazowieckim, podlaskim, świętokrzyskim, łódzkim, i małopolskim. Taki rezultat głosowania, jak pokazali dziennikarze WP, dzieli Polskę na pół. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przykra wiadomość została podana przez media. Legenda sportu odeszła w wieku 95-lat, kochały go miliony fanów
  2. Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotu
  3. Na wiecu nie dopuścili Agaty Dudy do głosu. Już miała odezwać się do mikrofonu, ale ją zagłuszyli
  4. Kamery zarejestrowały reakcję Kingi Dudy po ogłoszeniu wyników. Wszyscy zobaczyli, jej mina mówi wszystko
  5. Zdjęcie spod lokalu wyborczego zwala z nóg. Mieszkańcy dawno nie widzieli nic podobnego  
  6. Nagle Kinga Duda podeszła do mikrofonu. Na oczach wszystkich nie wytrzymała i zaczęła mówić co myśli

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News