Ginekolog położył rękę na piersi Karoliny i zaczął głośno sapać. Później spotkał ją największy koszmar w życiu

Ginekolog położył rękę na piersi Karoliny i zaczął głośno sapać. Później spotkał ją największy koszmar w życiu Źródło: Uwaga TVN

Ginekolog dokonywał przerażających rzeczy. Lekarz, który miał pomagać pacjentkom, wykorzystywał swój zawód do realizacji swoich perwersji seksualnych. Zeznania pacjentek będących pod opieką zboczeńca mogą mrozić krew w żyłach. To wprost nieprawdopodobne, że ktoś pozwolił temu lekarzowi na wykonywanie swojej profesji.

Ginekolog wykorzystywał swój zawód do popełniania przestępstw. Lekarz, który miał pomagać pacjentkom i służyć im swoją radą, miał inne wyobrażenie na temat wykonywanego przez siebie zawodu. Pod pozorem badań gwałcił i molestował wiele kobiet. Sprawa nagłośniona przez TVN jest wstrząsająca i pokazuje, jakim ludziom zdarza się pracować w służbie zdrowia.

Ginekolog wykorzystywał zaufanie. Przerażone pacjentki zabierają głos

Opisywana sprawa tyczy się jednego z wrocławskich ginekologów, który przez lata miał renomę jednego z najlepszych specjalistów w mieście. Zdaniem anonimowej pacjentki, Karoliny, mężczyzna wykorzystał fakt tego, że jest dziewicą i próbował zgwałcić ją na fotelu ginekologicznym w swoim gabinecie.

– Zapytałam go, czy badanie będzie bolesne, bo jestem dziewicą. On ten temat podchwycił, sugerował, że pod znieczuleniem możemy przebić błonę wziernikiem i nic nie poczuję. Zaproponował mi drinka, z grzeczności się zgodziłam. Położyłam się i poczułam bolesne ukłucie. To było dziwne, bo byłam świadoma wszystkiego, co się dzieje, ale nie byłam zdolna do żadnego działania. Rozpiął rozporek i powiedział, że najlepiej będzie, jak zrobimy to w naturze. Mówiłam, że tak nie chcę, ale to nie były krzyki, ani głośne sprzeciwy. To bardziej było ciche błaganie. Pamiętam też, że on swoją rękę położył mi na piersi. Jedyna moja reakcja była taka, że tę rękę mu gwałtownie odrzuciłam. Widać było po nim podniecenie, głośno sapał. Jak już zapiął rozporek, skomentował, że nie trzeba było tego przerywać, bo to nie musiała być porażka - wyznaje pacjentka.

DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ

Inne kobiety także były molestwowane

Mimo że kobieta wstydziła się przez lata mówić o swojej wizycie w gabinecie, to spotkała się z głosami innymi, molestowanych pacjentek, które w internecie odradzają wizyty w gabinecie wrocławskiego ginekologa.

Dzisiaj grzeje: 1. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

- Propozycje niby w żartach, ale seksualne, były naprawdę żenujące. To lowelas, lubi opalone dziewczyny, mnie i moją koleżankę też obmacywał i sugerował intymność… Nie przepuści żadnej ładnej dziewczynie… - pisze jedna z internautek

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. W dniu ślubu dostała list od byłego kochanka. Przeczytał go jej narzeczony i momentalnie zemdlał
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: Wprost

Następny artykuł