Gimnazjalistki z Pomianowa w województwie zachodniopomorskim doprowadziły swojego nauczyciela do zawału. Wszystko przez to, że wysłały mu swoje seksowne zdjęcia w bieliźnie. 

W gimnazjum w Pomianowie, w województwie zachodniopomorskim, doszło do skandalu, o którym mówi cała okolica i niestety nie jest to dowcip na Prima Aprilis. Trójka 16-latek wpadła na „genialny” pomysł i postanowiła wysłać swojemu nauczycielowi od informatyki swoje erotyczne zdjęcia w seksownej bieliźnie.

58-letni nauczyciel informatyki trafił z zawałem do szpitala. Władze szkoły dowiedziały się o sprawie i są oburzone. Nie wiadomo jednak, kto tak naprawdę zawinił…

– Wyjaśniamy, co się stało. Mogę tylko zdradzić, że złożyliśmy zawiadomienia na policji o nie etycznym zachowaniu jednego z naszych nauczycieli względem uczennic – mówi załamana dyrektorka, Grażyna Mazur.

O co chodzi? Dziewczyny zgłosiły się do dyrektorki i ogłosiły, że ich nagie zdjęcia znalazły się w internecie, po tym jak wysłały je nauczycielowi informatyki. Jedna z 16-latek przekonywała, że stała się przez to obiektem drwin w całej szkole i oskarżyła nauczyciela informatyki o upublicznienie fotografii.

Teraz uczennice oskarżają nauczyciela i twierdzą, że „zachęcał” je do wysyłania nagich zdjęć grożąc niskimi ocenami. Inni są przekonani, że 16-latki wrabiają mężczyznę bojąc się konsekwencji po celowym rozesłaniu erotycznych fotek i uszczerbku na zdrowiu nauczyciela, który z zawałem trafił do szpitala.

...

Zobacz również