Gigantyczna wpadka rządu PiS. Ucierpią miliony Polaków

Gigantyczna wpadka rządu PiS. Ucierpią miliony Polaków

Mimo wielkich obietnic i zapewnień, miliony Polaków odchodzą z kwitkiem! "To kompromitacja ministerstwa. Chciałbym wiedzieć, kto odpowiada za ten bajzel" grzmi poseł Kukiz'15 Piotr Liroy-Marzec. Rząd PiS po raz kolejny popełnił gigantyczną wpadkę.

Wydziały komunikacji, które miały być przygotowane na wprowadzone nowe zasady, okazały się kompletnie nie doinformowane. Kto zawinił? Nie wiadomo. PiS próbuje wytłumaczyć żałosną pomyłkę, jednak kierowcy są jednogłośni - zmarnowali tylko swój czas i nerwy.

Rząd PiS zlekceważył miłośników aut! Stawiali się w wydziałach komunikacji bez rezultatu

Od 2 lipca miłośnicy amerykańskich i japońskich aut mieli uzyskać możliwość zmiany tablic rejestracyjnych na nowe, mniejsze (tzw. tablice amerykańskie). Piotr Liroy-Marzec sam jest wielkim pasjonatem motoryzacji i to on złożył interpelację do ministra infrastruktury. Teraz walczy, aby kierowcy otrzymali to, co im obiecano. - Niestety, szybko okazało się, że nie było to możliwe w każdym wydziale komunikacji – mówił o obiecywanej zmianie tablic Piotr Liroy-Marzec. - Według obywateli chcących przerejestrować pojazd, pracownicy niektórych wydziałów komunikacji sprawiali wrażenie jakby nie zostali poinformowani o obowiązywaniu nowych przepisów, co wywoływało zdziwienie kierowców - stwierdził. Piotr Liroy-Marzec dodał również, że wielu urzędników nie miało pojęcia o wprowadzonych zmianach i nie potrafili nawet udzielić informacji o nowym rodzaju tablic.

Nieprzemyślany plan PiS - tablice niedostępne lub nie pasują!

- To kompromitacja Ministerstwa Infrastruktury, które wprowadza zmiany na szybko i byle jak, takie sytuacje nie powinny się zdarzać. Chciałbym wiedzieć, kto odpowiada za ten bajzel, dlatego złożyłem do ministra interpelację w sprawie wdrożenia nowych tablic rejestracyjnych - podkreśla zdenerwowany poseł. Ci, którzy otrzymali tablice rejestracyjne, również nie mają się z czego cieszyć. Większość z nich nie nadaje się bowiem do montażu. Nowe "blachy" są za wąskie i nie da się ich przymocować do przewidzianych oryginalnych otworów montażowych. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zapamiętamy go jako legendę. Nie żyje wybitny Polak
  2. Trzęsienie ziemi w Polsce! Tym razem nie przez kopalnie
  3. Rydzykowi wolno więcej? Prokuratura umorzyła śledztwo w jego sprawie
  4. Niewiarygodne! Odcięli mu głowę, a on przeżył
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News