Panika na całym świecie. Awaria Facebooka!

Panika na całym świecie. Awaria Facebooka!

Facebook ma poważne problemy z funkcjonowaniem serwisu. Dotknęła go gigantyczna awaria. Od około godziny 12.40 nie działała jedna z najważniejszych funkcji portalu. Nie wiadomo, co jest tego powodem. Przez wiele godzin awaria Facebooka nie była naprawiona.

Około godziny 12:40 w internecie pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że nie działają czaty grupowe w serwisie Facebook. Informacje bardzo szybko się potwierdziły. Nie jest znana przyczyna awarii ani to, czy naprawiono ją definitywnie, czy tylko tymczasowo, by niebawem powróciła ze zdwojoną siłą. ZOBACZ TAKŻE: Policja ściga internautów za... klikanie reakcji na Facebooku Według strony downdetector.pl problemy z wysyłaniem wiadomości dotknęły Polskę, Niemcy, wschodnie wybrzeże USA, całą Amerykę Południową oraz Australię. Kilka zgłoszeń pojawiło się również na bliskim wschodzie.

Kolejna awaria Facebooka

To nie pierwsza taka sytuacja. Facebook od pewnego czasu coraz częściej boryka się z kolejnymi awariami. Wiążą się one z nieustannymi aktualizacjami systemu. Te zaś wiążą się z błędami w oprogramowaniu. Zaledwie miesiąc temu doszło do jeszcze poważniejszej awarii. Problemy z serwerami doprowadziły do przerwy w działaniu serwisu m.in. w Polsce, w Niemczech, Holandii, Włoszech, na Węgrzech i w Wielkiej Brytanii. Odnotowano również przerwy w Stanach Zjednoczonych i Brazylii. Źródło: DownDetector
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News