Gigantyczna akcja ABW. Ludzie powyrzucani z domów

Gigantyczna akcja ABW. Ludzie powyrzucani z domów

ABW rozpoczęło dziś gigantyczną akcję, która ma na celu zatrzymanie osób namierzanych od kilku tygodni. Szczegóły sprawy zadziwiły szczególnie mieszkańców Dzierżoniowa, w którym doszło do obławy.

Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego przeprowadzili specjalną akcję, podczas której chciano odnaleźć członków grup neofaszystowskich. Mieli oni zostać zatrzymani, aby odpowiedzieć wkrótce za swe nielegalne działania.

Dzierżoniów: gigantyczna akcja ABW

Obława była przygotowywana przez kilka tygodni. Przyznać trzeba, że okazała się naprawdę gigantyczna. Wzięło w niej udział ponad 100 funkcjonariuszy ABW oraz innych służb, a nad miejscem ich działań latał śmigłowiec. Jak poinformowali dziennikarze RMF FM, jedna z dużych ulic Dzierżoniowa została zablokowana. Mieszkający w okolicy ludzie nie mogli więc przez dłuższy czas powrócić do domów.

Szczegóły obławy

Nie wiadomo, co dokładnie udało się osiągnąć funkcjonariuszom w czasie obławy. Istniało podejrzenie, że poszukiwani są uzbrojeni, dlatego akcja zbudziła wśród obywateli gigantyczne emocje. O szczegółach sprawy będziemy informować na bieżąco.  1. Musieli się rozstać, kiedy Owsiak przebywał w psychiatryku
  2. „Zakaz aborcji jest antychrześcijański”. Polski duchowny uderza w biskupów
  3. Warszawa: ministerstwo oblężone. Tysiące wyszły na ulice
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu