Straszny atak na Gessler w jej urodziny! Słynna solenizantka upokorzona

Straszny atak na Gessler w jej urodziny! Słynna solenizantka upokorzona Źródło: fot. youtube,com/TVNFoodie

Magda Gessler obchodzi dzisiaj 65-te urodziny. Gwiazda programu Kuchenne Rewolucje mogła usłyszeć, a raczej przeczytać nie tylko miłe słowa życzeń, ale też sporo ostrych słów krytyki. Jak się okazuje, nawet w uroczysty dzień swoich urodzin internauci nie ukrywają swojego niezadowolenia osobą Magdy Gessler. Upokorzyli solenizantkę.

Biorąc pod uwagę wysoką oglądalność programów, w których występuje Magda Gessler, wydawałoby się, że gwiazda programu Kuchenne Rewolucje jest kochana i szanowana przez swoich widzów. Niestety wyreżyserowane konflikty i bezzasadne ataki złości, które pojawiają się programach, nie wszystkim się podobają. Internauci bywają okrutni i nawet w dniu urodzin gwiazdy nie szczędzą na słowach krytyki, padają nawet obelgi w stronę Magdy.

Internauci krytykują Magdę Gessler i Kuchenne Rewolucje

Pod postami z informacją o urodzinach Magdy możemy przeczytać podzielne komentarze. Część z nich jest pozytywna, fani życzą jej wszystkiego najlepszego i wysyłają serduszka. Pozostała z nich niestety nie jest już tak przyjemna. "Pani Magdo zdrowia ! I może troszkę niskich cen w swoich restauracjach bo rzadko kogo stać na zupkę ! Tak jak pani proponuje swoim kuchennych rewolucjach!" "By w jej restauracji smaczniej gotowali." "Ja myślę, że Magda tak samo jak piłkarze - robi na pokaz, byleby kasa płynęła." "Ja jej nie lubię, bo gada to co jej każą. Upokarza ludzi po to, aby budować swój wizerunek przed kamerą. Przecież można inaczej, a nie w imię pomocy pojawiają się wstrętne zachowania." Krytykują internauci. Nie brakowało też komentarzy na granicy obelg. "Wstrętna, paskudna, ordynarna, niechlujna baba z charakteru jak i z wyglądu" "Niech pchły tysiąca reniferów zagnieżdża się w jej włosach!!" "Życzę Ci żeby Twoje Wary OBCIĄGARY ssały, aż więcej spuchną i nic już do gęby nie weźmiesz." "120 lat życzę. I diety, bo inaczej to nawet do 70-tki Pani nie dociągnie." Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Katarzyna Dowbor skazana na katastrofę. Zostało jej mało czasu
  2. Tysiące ludzi stało w osłupieniu. Michał Szpak zrobił coś niesamowitego
  3. Wiśniewski zrozpaczony. Jego żona zrobiła coś koszmarnego, teraz ma kłopoty
  4. Spróbuj się nie zaśmiać! Najzabawniejsze zwierzaki uchwycone kamerą
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News