Magdzie Gessler puściły nerwy! Po tym, jak pojawiły się głosy o tym, że popularna restauratorka wyleci z TVN-u, postanowiła przerwać milczenie. Mamy komentarz gospodyni „Kuchennych Rewolucji”.

Niedawno całą Polską wstrząsnęły pogłoski, że Magda Gessler wyleci z telewizji. Wielu się dziwiło, dlaczego tak miało by się stać, skoro znana jest z tego, że podnosi oglądalność wszędzie tam gdzie się pojawia, a jej program od lat jest hitem ramówki.

Podczas ostatniego odcinka Kuchennych Rewolucji, kręconych w Sieradzu, Magda Gessler miała na sobie kurtkę, na której na plecach znajdował się sierp i młot. Propagowanie komunizmu jest w Polsce zakazane prawnie. Magdzie Gessler – jeśli sprawą zajmie się prokuratura – grozi za to kara grzywny i do dwóch lat pozbawienia wolności.

Magda Gessler komentuje pogłoski

Wiele wskazuje na to, że rządząca partia Prawa i Sprawiedliwości, która nie sympatyzuje z telewizją TVN, zrobi wszystko, żeby ukarać ich największą gwiazdę.

Restauratorka znana jest z wybuchowej osobowości. Od razu postanowiła skomentować pogłoski, które pojawiły się na jej temat. Jej słowa są jednak zaskakujące. Mimo iż założyła kurtkę z sierpem i młotem to twierdzi… że walczy z komuną!

 Jestem przedstawicielką świata kulinarnego, więc proszę mnie nie prowokować pytaniami na tematy polityczne i kurtki, którą założyłam podczas odcinka. Zaangażowanie w jego produkcję i tempo pracy nie pozwoliło mi nawet dojrzeć tego znaku – skomentowała sprawę kurtki pani Magda

Nie byłam nigdy za żadnym systemem totalitarnym walczyłam przeciwko niemu od 14 roku życia rozwieszając plakaty antyrządowe… Kurtka jest karykaturą tego znaku to i tak był przypadek, bo tępo nie pozwala obserwować moich pleców. Symbol był przekreślony, nieważne nikt nie miał takiej intencji. Walczę codziennie z komuną i jej pozostałościami na talerzu, tego nie słyszycie?! Trzeba uważniej słuchać moich tekstów są mocno krytykujące system, który wykończył kulturę jedzenia… komuna zabiła wielką Polską kuchnię, a ja ją odtwarzam na nowo od 27 lat – oświadczyła Gessler za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych.

Komentarz restauratorki może wskazywać, że Gessler nie musi się obawiać o swoją pozycję w TVN. Można oczekiwać, że stacja będzie broniła swojej gwiazdy w przypadku ewentualnego procesu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskiemu gwiazdorowi urodziło się dziecko. Chciał się go pozbyć
  2. Merkel próbuje to ukryć. Niemcy mają ogromny problem z… antysemityzmem!
  3. Szok! To Lech Kaczyński stoi za skazaniem Tomasza Komendy

Źródło: teleshow.wp.pl

10 znanych aktorów, którzy zagrali światowych przywódców

Tych komunistycznych generałów PiS chce zdegradować!