Na jaw wychodzą kolejne informacje na temat zamachów terrorystycznych we Francji. Tym razem chodzi o rzeź jaką urządzili dżihadyści w klubie Bataclan. Okazuje się, że ofiary były brutalnie torturowane przez napastników, co postanowiono ukryć przed opinią publiczną. 

Terroryści nie tylko wymordowali w klubie Bataclan 89 osób. Ich zbrodnia charakteryzowała się szczególnym okrucieństwem. Gdy policjanci odbili klub i zobaczyli rozerwane ciała, wielu wymiotowało, choć nie był to pierwszy raz, gdy widzieli martwych ludzi.

Francuskie władze powstrzymały media od publikowania informacji na temat ohydnych tortur jakich dopuścili się terroryści działający na rzecz Państwa Islamskiego. Podczas gdy policja próbowała odbić budynek, terroryści postanowili zrealizować swoje chore żądze i torturowali zakładników.

Policjanci na miejscu zobaczyli ofiary z brutalnie wydłubanymi oczami, odciętymi głowami i jądrami oraz z genitaliami w ustach. Kobiety miały wbijane ostre przedmioty w pochwy. To między innymi z tego powodu część rodzin nie mogło zobaczyć ciał swoich bliskich. Ojciec jednego z zabitych dowiedział się, że jego syn ma wydłubane oko i odciętą prawą część twarzy.

Jak wynika z ustaleń, terroryści chcieli brutalnie okaleczyć ciała, by potem użyć zdjęć i filmów do swoich materiałów propagandowych.

Jak informacja trafiła do mediów, mimo blokady ze strony francuskich władz? Dziennikarze zdobyli relację jednego ze śledczych, który składał zeznania w sprawie. Teraz rząd przekonuje, że okaleczenia mogły powstać na skutek eksplozji materiałów wybuchowych z gwoździami. To jednak mało przekonująca wersja ze względu na typ ran.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

 źródło: FOX NEWS

...

Zobacz również