Media na całym świecie oszalały. Na jaw wyszedł skandal, jakiego w Europie nie było od lat. Aż 36 polityków rządzącej Partii Konserwatywnej ma być zamieszanych w seks-skandal, który zatrząśnie brytyjską sceną polityczną.

„Sunday Times” i „Mail on Sunday” ujawniły wstrząsające informacje. Wiceminister handlu międzynarodowego Mark Garnier miał molestować seksualnie swoją asystentkę. To jednak nie wszystko. Według medialnych informacji, prosił ją też o… zrobienie zakupów w sklepie z erotycznymi akcesoriami.

Garnier nie jest jedyny. Były minister ds. pracy i świadczeń społecznych Stephen Crabb wysyłał seksualne wiadomości 19-letniej dziewczynie, która chciała dostać u niego pracę.

Lista hańby

Portal Guido Fawkes opublikował zanonimizowaną listę 36 posłów i posłanek Partii Konserwatywnej, którzy są zamieszani w seks-skandal. To aż 11% całego klubu parlamentarnego!

Co więcej, w skandal zamieszani są politycy na najwyższych szczeblach. Na liście znajdują się znani ministrowie i wiceministrowie – jeśli podejrzenia się potwierdzą, mogą oni na zawsze zniknąć z brytyjskiej sceny politycznej.

Homoseksualne wątki

To jednak nie wszystko. Czterech posłów rządzącej Partii Konserwatywnej oskarżonych jest o to, że dopuścili się molestowania seksualnego wobec innych mężczyzn. To prawdziwy szok dla wyborców PK, ale i dla całej Europy.

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]


11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia

...

Zobacz również

Zobacz również