Gdzie mieszka Morawiecki? To prawdziwy bogacz
Karol Zaborowski - 9 Grudnia 2018

Gdzie mieszka Morawiecki? To prawdziwy bogacz

Gdzie mieszka Morawiecki? Szef polskiego rządu przez niektóre media uznawany jest za najbogatszego premiera w historii Polski. Nie da się ukryć, że jego majątek pod względem nieruchomości robi kolosalne wrażenie.

Gdzie mieszka Morawiecki? Premier podobnie jak inni czołowi politycy w naszym kraju na co dzień wraz z rodziną mieszka w Warszawie. Jest to zrozumiałe ze względu na pełnioną przez niego funkcję. Jednak nie oznacza to, że dom położony w Warszawie jest jedyną posiadłością, którą posiada. Pod tym względem Morawiecki góruje nad niejedną polską gwiazdą.

Gdzie mieszka Morawiecki?

Premier Mateusz Morawiecki wraz ze swoją rodziną mieszka w willi położonej w jednym z warszawskich osiedli, które znajduje się w centrum miasta. Dom ma powierzchnię 300 metrów kwadratowych oraz 4 kondygnacje. Dodatkowo ogród, którym zajmuje się żona premiera ma kolejne 400 metrów. Do zakupu tak ogromnej posiadłości potrzebny był kredyt w wysokości 3,6 miliona złotych. Cała nieruchomość na ten moment jest warta około 5-6 milionów. Kolejna nieruchomość, którą posiada premier, jest dom o powierzchni około 150 metrów kwadratowych, który położony jest na działce mającej 0,5 hektara. Na tym terenie znajdują się również inne zabudowania w tym gospodarcze oraz letniskowe. Kolejny dom ma powierzchnię 100 metrów, a działka 3100 metrów kwadratowych. Jednak to jeszcze nie koniec, ponieważ premier posiada jeszcze mieszkanie o mające 72 metrów, jednak w porównaniu z pozostałymi nieruchomościami wydaje się wręcz śmiesznie małe.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
TaśmyTaśmy, które wywołały polityczne trzęsienie ziemi w PolsceCzytaj dalej
Ostatnim w tym zestawieniu jest zabudowa szeregowa mająca kolejne 180 metrów, a działka na której stoi to następne 400 metrów. Mając przed sobą takie dane ciężko nie złapać się za głowę. Przeciętnej polskiej rodzinie wystarcza jedno mieszkanie i to nawet mniejsze od tego, które posiada premier. Nie mówiąc już o domu, który stanowi marzenie nie jednej osoby. Jednak w takim porównaniu posiadłości Morawieckiego to prawdziwe wille godne króla z niejednej bajki. Przez to nie dziwi wiele osób fakt, że nazywany jest najbogatszym premierem w historii naszego kraju. Trzeba również pamiętać, że nieruchomości to nie wszystko, ponieważ Mateusz Morawiecki ma również pokaźne oszczędności.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kuba Błaszczykowski: Ojciec piłkarza dokonał koszmarnej zbrodni nożem
  2. Kto ubiera Agatę Dudę? Bliska współpracownica ujawniła się
  3. Kiedy będzie prawdziwy koniec świata? Wizje naukowców i jasnowidzów
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
  5. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
Kornel MorawieckiZnani politycy, którzy odeszli od swoich żon [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News