Relacja naocznego świadka trąby powietrznej w Ustroniu zwala z nóg. Była w samym centrum wydarzeń

Relacja naocznego świadka trąby powietrznej w Ustroniu zwala z nóg. Była w samym centrum wydarzeń Źródło: Screen/TVP Info

Gdzie jest burza? Wczoraj w Ustroniach Morskich przeszła trąba powietrzna i porwała osiem domków holenderskich. W mediach pojawiła się relacja jednego z naocznych świadków katastrofy. Kobieta znalazła się w samym centrum okropnych wydarzeń. Domki zostały niemal całkowicie zniszczone.

Gdzie jest burza? 10 lipca w piątek nad Ustroniem Morskim przeszła trąba powietrzna. Jak się okazało, osiem domków holenderskich zostało porwanych i niemal doszczętnie zniszczonych. W mediach pojawiła się relacja jednej z naocznych świadków tragicznych wydarzeń. 

Gdzie jest burza? W Ustroniach Morskich miała miejsce ogromna tragedia, trąba powietrzna zniszczyła niemal wszystko

10 lipca w piątek ok. godziny 18:15 w miejscowości Ustronie Morskie pojawiła się trąba powietrzna, która porwała osiem domków holenderskich. Jak wynika z najnowszych relacji, sześć osób zostało rannych, powodem było przygniecenie elementami konstrukcyjnymi, ucierpiało jedno dziecko. W mediach pojawiła się relacja kobiety, która była świadkiem wydarzeń.

Trąba powietrzna przeszła przez ośrodek, na którego terenie znajduje się około kilkudziesięciu domków holenderskich. Na szczęście trąba nie trafiła w sam środek pola. Gdyby tak się stało, skala zniszczeń byłaby znacznie większa. Dotknięty został niewielki fragment ośrodka, wskutek czego porwanych zostało osiem domków holenderskich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Elementy konstrukcyjne były porozrzucane w promieniu 500 metrów. Trąba powietrzna zmiotła je niczym domki z kart. Jedna z kobiet wypoczywających na terenie ośrodka opowiedziała krótko o zdarzeniach, które miały miejsce. Jak wyznaje, miała ogromne szczęście, że nic jej się nie stało. 

- To była chwila. To był moment. Nikt nie zdążył zareagować. Uratowało mnie to, że wybrałam się w tym czasie do smażalni i nie było mnie w domku - mówiła pani Zofia Srebrna z Chodzieży. Kobieta wczoraj rozpoczęła wypoczynek w ośrodku, na którego terenie doszło do katastrofy. Jak wynika z relacji, sześć osób zostało poszkodowanych.

Dzisiaj grzeje: 1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni

2. Poważne zmiany dotyczące kwarantanny. Wejdą w życie już za kilka dni

Skala zniszczeń mogła być znacznie większa, na szczęście trąba powietrzna nie uderzyła w sam środek ośrodka, lecz dotknęła jego niewielki fragment. Właściciele kempingu nie chcieli dotychczas skomentować zdarzenia. Jak zadeklarowali, wydadzą oświadczenie po przeliczeniu strat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie wyrzucaj łupin po bobie. Są niewiarygodnie cenne
  2. Nie żyje gwiazda świata sportu. Jeszcze niedawno oglądało ją wielu Polaków, ogromna tragedia
  3. Zastrzelił żonę, bo miała romans z księdzem? Media dotarły do wstrząsających szczegółów zbrodni
  4. Mama z synem patrzyli na śmierć taty i córki, nie mogli nic zrobić. Tragiczne informacje z południowej Polski
  5. Porażające sceny w polskim mieście. Wystarczyła minuta, z warzywniaka nic nie zostało, mamy nagranie
  6. Anna Mucha zrobiła aferę, gdy zobaczyła, co podano jej w restauracji. Wszystko zostało nagrane 

Źródło: Super Express, TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News