Gangster gorąco chwali PiS. “Niby chu*owy ten PiS…”

Gangster gorąco chwali PiS. “Niby chu*owy ten PiS…” Źródło: źródło: pexels.com, flickr.com

Takiego wsparcia partia rządząca się nie spodziewała. Bardzo pochlebnie o działaniach Prawa i Sprawiedliwości wypowiedział się chyba najsłynniejszy polski gangster. Jak stwierdził, "dopiero ten chu*owy PiS coś robi".

Kto kryje się za określeniem "najsłynniejszy polski gangster"? Mowa oczywiście o Jarosławie Sokołowskim, który znany jest szerzej pod pseudonimem "Masa". Ten w jednym z ostatnich wywiadów bardzo pochlebnie wypowiedział się o obecnej władzy. Jego zdaniem PiS wreszcie coś zrobił w kwestii sprawiedliwości. Poprzednie rządy nie były bowiem skore do współpracy z Masą.

 - Organizuję wywiad wokół grupy pruszkowskiej. Mam tam starych kolegów, z którymi utrzymuję znajomości, a poza tym te wszystkie informacje bardzo chętnie przekazują mi ludzie, którzy już się wypisali z tej bajki pod tytułem „Mafia pruszkowska”. Od trzech lat informuję o tym organy ścigania i różne instytucje, ale mury niechęci były - oświadczył Masa.

Wszystko miało się zmienić dopiero po przejęciu władzy przez formację Kaczyńskiego. Dopiero ta partia nie miała problemów z tym, by zasięgnąć języka u byłego mafiosa. Tak przynajmniej twierdzi Masa.

 - Natomiast teraz po zmianie rządu jest niby ten chu*owy PiS, jak to niektórzy twierdzą, no ale nie tak do końca, bo jedynie oni wzięli się za to solidnie. Dzięki panu ministrowi Ziobrze coś drgnęło. Pierwsze symptomy były, gdy młodzi dostali areszty do tych spraw, no już był popłoch wśród mafiosów - chwali władzę Sokołowski.

To nie koniec pochwał ze strony byłego przestępcy. Masa stwierdził, że zmiany jakie zaszły w wymiarze sprawiedliwości i polowanie na pruszkowskich gangsterów to faktyczna "dobra zmiana". Gangster nie kryje swojego zadowolenia z działań, jakie PiS podjęło przeciw przestępcom i gorąco im kibicuje.

 - Dopiero teraz, za czasów PiS-u, to moim zdaniem, jeśli chodzi przynajmniej o wymiar sprawiedliwości, to jest faktycznie "dobra zmiana". Co by nie mówić o tym PiS, bo wiadomo, nie wszystkim pasują, ale jeśli chodzi o wymiar sprawiedliwości, to naprawdę widać, że coś robią - podkreślił Sokołowski.

Ciekawe, co na te pochlebne słowa odpowie partia rządząca? Wsparcia ze strony byłego członka Pruszkowa politycy PiS z pewnością się nie spodziewali.

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News