Ukradła kilkaset naklejek, by zdobyć Gang Świeżaków. Teraz grozi jej więzienie

Ukradła kilkaset naklejek, by zdobyć Gang Świeżaków. Teraz grozi jej więzienie Źródło: Flickr/Artur Nowacki

Gang świeżaków niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Wiele osób zbiera naklejki uzyskane za zakupy w sieci sklepów Biedronka, aby później wymienić je na pluszaki. Niektórzy są jednak bardzo zdesperowani. Pewna kobieta ukradła ponad 500 sztuk naklejek, za co mogą jej grozić poważne konsekwencje.

Gang świeżaków to ogólnopolska kampania lojalnościowa organizowana przez sklepy sieci Biedronka. Zebrane za zakupy naklejki można wymienić na urocze pluszaki, które cieszą się popularnością wśród dzieci i ich rodziców. Pewna kobieta chyba nie mogła się doczekać, aż uzbiera całą kolekcję wymarzonych zabawek, i postanowiła ukraść ze sklepu ponad 500 sztuk naklejek. Teraz grozi jej nawet więzienie. 

Gang Świeżaków ponownie na topie

Co jakiś czas sieć sklepów Biedronka powraca do swojej największej kampanii lojalnościowej, jaką jest Gang Świeżaków. Promocja cieszy się tak wielką popularnością, że niektórzy wprost nie mogą się doczekać aby uzbierać całą kolekcję pluszaków. Zabawki można oczywiście nabyć drogą kupna, jednak wymiana naklejek na pluszaki cieszy się zdecydowanie większą popularnością. 

31-letnia kobieta z Nowego Sącza nie chciała jednak czekać, aż uzbiera wszystkie naklejki i postanowiła je po prostu ukraść. 16 września w jednym z dyskontów sieci Biedronka, klientka wykorzystała chwilową nieuwagę kasjerki i przywłaszczyła sobie całą rolkę naklejek, czyli dokładnie 556 sztuk. Taka ilość pozwoliłaby kobiecie zdobyć 9 dużych lub 13 małych maskotek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kradzież zarejestrowały oczywiście kamery monitoringu. Policjanci szybko ustalili tożsamość złodziejki i zatrzymali ją w jej domu na Sądecczyźnie. Kobieta zdążyła jednak do tego czasu wymienić część naklejek na maskotki w innym sklepie sieci Biedronka. Łączna strata dla dyskontu opiewa na kwotę 820 zł. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Kobieta usłyszała już zarzuty oszustwa i kradzieży. Za te przestępstwa grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat. 31-latka przyznała się do winy i zdecydowała się dobrowolnie poddać karze. Była wyraźnie skruszona i zawstydzona całą sytuacją.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIGANT sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedziele
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Zaskakujące doniesienia o mamie Piotra Woźniaka-Staraka. Trudno powstrzymać łzy
  4. Dzieci bawiły się przed domem, gdy nagle w ich stronę rzucił się pitbull. Sekundy potem doszło do tragedii
  5. Wiadomo jak wyglądały ostatnie chwile Jana Kobuszewskiego. Poruszające wyznanie rodziny

źródło: Radio Zet

Następny artykuł