Śmierć 15-letniej Gabrysi poruszyła Polaków. Niestety, doszło do haniebnego ataku na jej rodzinę, czyn poniżej jakiejkolwiek krytyki

Śmierć 15-letniej Gabrysi poruszyła Polaków. Niestety, doszło do haniebnego ataku na jej rodzinę, czyn poniżej jakiejkolwiek krytyki Źródło: Facebook

15-letnia Gabrysia od urodzenia zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Dziewczyna mimo kosztownej operacji zmarła po kilku dniach. Rodzinę nastolatki po jej śmierci czekało coś strasznego. Aż niedobrze robi się, kiedy słyszymy o takich aktach podłości.

Gabrysia od dziecka była bardzo chorowitą dziewczyną. Na jej zły stan zdrowotny wpływały choroby serca i płuc, które wymagały leczenia. Niestety, kosztowne zabiegi w Stanach Zjednoczonych nie poprawiły kondycji zdrowotnej dziewczyny, która zmarła kilka dni po swojej operacji. Okazało się, że kogoś ta wyjątkowo smutna historia bawi. Haker włamał się na social media zmarłej i za pomocą wiadomości obrażał zmarłą i jej rodzinę. Tak skandalicznego zachowania nie można się było spodziewać.

Gabrysia zmarła po długim cierpieniu. Ktoś znęca się nad jej rodziną

O włamaniu na social-mediach dziewczyny poinformowali krewni zmarłej. Sprawa została nagłośniona na Facebooku przez właścicieli fanpage'a "Pomoc dla Gabrysi". To co napisały osoby, które pomagały w zebraniu środków na leczenie dziewczyny może poważnie zdenerwować.

- Prywatne konto śp. Gabrysi na Facebooku zostało zhakowane. Do wielu osób napływają wiadomości o okropnej treści uderzające bezpośrednio w rodzinę zmarłej. Osoba/osoby, które to konto przejęły piszą jako śp. Gabrysia! Prosimy Was wszystkich – zgłaszajcie konto jako zhakowane" – czytamy na facebookowym profilu "Pomoc dla Gabrysi"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja została poinformowana o włamaniu

Właściciele fanpage'a postanowili zainterweniować i poinformowali policję o hakerze grasującym na koncie zmarłej dziewczyny. Wszyscy wyrażają nadzieję, że "żartownisia" uda się zlokalizować.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo

2. Niestety, operacja zakończyła się niepowodzeniem. Rodzina przekazała wiadomość o śmierci Tomasza Sadowskiego

- Za zgodą najbliższej rodziny sprawa została wczoraj zgłoszona na Policję. Piszecie do Nas wiele wiadomości, że może być trudno znaleźć osoby, które dodają te nieprawdziwe treści i odpowiadają za to wszystko - zdajemy sobie z tego sprawę, jednak jesteśmy pełni nadziei, że uda się poznać tożsamość tych ludzi i zakończyć tę potworną sytuację. Mamy nadzieję, że te osoby (lub osoba) poniosą surowe konsekwencje swoich działań. - informują właściciele fanpage'a

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Lekarze rozkładają ręce. Choroba Dody wymknęła się spod kontroli
  4. Pies w niesamowity sposób zatrzymał groźnego przestępcę. Nagranie ścina z nóg, obejrzało je ponad 5 milionów osób
  5. Żałobnikom z przerażenia stanęły serca. Podczas pogrzebu z trumny wydobyły się słowa, które zapamiętają na zawsze

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News