Funkcjonariusz SOP ujawnia! "Wypadków rządowych limuzyn będzie więcej"

Funkcjonariusz SOP ujawnia! "Wypadków rządowych limuzyn będzie więcej" Źródło: Fot. YouTube.com

Wstrząsające słowa funkcjonariusza SOP. Mężczyzna przewiduje więcej wypadków rządowych limuzyn.

Pracownik SOP ujawnia z czego wynika zagrożenie. Okazuje się, że niebezpieczeństwo czyhające na polskich Vip-ów związane jest z przekształceniem BOR w SOP, w związku z czym część doświadczonych funkcjonariuszy zdecydowała się zrezygnować z dalszej pracy.

Funkcjonariusz SOP alarmuje

- Wypadków będzie więcej. Zostaje młodzież bez doświadczenia i amatorzy szybkiej jazdy. Słabi kierowcy będą jeździli autami wartymi 2-3 mln zł - komentuje informator wp.pl. Zdaniem funkcjonariusza wszystkiemu winne są zaniechania przy organizacji egzaminów na kierowców. - Wystarczy zdać egzamin teoretyczny z przepisów ruchu drogowego, ale nie zawsze się robi egzaminy praktyczny. Ostatni był w grudniu. Potem nie było na to pieniędzy - ujawnił pracownik SOP.

Najważniejsze służby źle zorganizowane

Zdaniem funkcjonariusza SOP ostatnie zmiany dotyczące służb zajmujących się przewozem i ochroną najważniejszych osób w państwie są źle przeprowadzone.  - Wcześniej było nie do pomyślenia, by z politykami jechał kierowca bez szkolenia. Mieszanie zadań oficerów ochrony i kierowców to zły pomysł. Każdy kulochwyt który ma doświadczenie w otwieraniu drzwi politykom i nie ma doświadczenia jako kierowca będzie mógł teraz siedzieć za kierownicą. Mają prawo jazdy i zezwolenie, ale nie potrafią prowadzić - alarmuje informator wp.pl. Internauci oburzeni są indolencją z jaką przeprowadzane są zmiany dotyczące najważniejszych służb w państwie. - Wszystko jest robione chaotycznie bez przemyślenia na łapu - capu począwszy od uchwał a skończywszy na ochronie urzędników - argumentował internauta. Proponowane linki: 1. Wypadek rządowej limuzyny! PiS milczy 2. Władza rozbija się na ulicach. Rządowa limuzyna zniszczona w groźnym wypadku Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News