Chciała robić frytki. Kiedy ponownie otworzyła drzwi do domu, poczuła smród "spalonego truchła"

Chciała robić frytki. Kiedy ponownie otworzyła drzwi do domu, poczuła smród "spalonego truchła" Źródło: wykop/MouseMuffin

Frytki po północy? Na taką przekąskę miała ochotę ta para. Kiedy na chwilę opuścili mieszkanie, doszło do tragedii, a teraz czeka ich gruntowny remont. Dużo wody w Wiśle upłynie, zanim znowu postanowią zrobić tę przekąskę.

Frytki przysporzyły tej parze bardzo przykrych wrażeń. Postanowili wrzucić coś na ząb późną porą, ale wspólne gotowanie nie skończyło się tylko przekąską. Ucierpiała kuchnia i wynajmowane mieszkanie.

Frytki pierwszym krokiem do katastrofy

Internautka, która swoją historią podzieliła się na portalu Wykop, opowiada, że wszystko zaczęło się bardzo niewinnie - od ochoty na przekąskę późną porą. Para postanowiła przygotować szybkie danie, a ich ulubione frytki były oczywistym wyborem. Gotowanie zaczęli o drugiej w nocy, wszystko szło zgodnie z planem - do czasu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Koło godziny 3 planuje iść zapalić na dwór (brak balkonu, mała wynajmowana kawalerka na start) - opowiada bohaterka tego niebezpiecznego zdarzenia.

Zgodnie z opowieścią, jej partner wyjął ostatnią porcję frytek z piekarnika i poszedł z nią na papierosa. A potem poszło już z górki.

- W nocy przy fajce na świeżym powietrzu rozmowa najlepiej się klei, wiadomo - kontynuuje relację kobieta.

Wtedy jeszcze nie podejrzewała, że tego nocnego papierosa zapamięta na długo. W pewnym momencie jej partner spojrzał w górę, w stronę ich okien na siódmym piętrze. Coś wzbudziło jego niepokój. Wtedy pojawiło się przerażające pytanie.

- To u nas w mieszkaniu się pali?

Para natychmiast udała się na górę. Na klatce schodowej nic nie zwiastowało zniszczenia, jakie zastali w środku. Takiego odkrycia o tak późnej godzinie ciężko pozazdrościć. 

- Znaleźliśmy się w Mordorze - podsumowuje autorka posta.

Następnie wymienia skutki wieczornej eskapady na papierosa.

- Kuchnia oraz przedsionek do malowania, wymiana szafek w kuchni oraz kuchenki i blatu w jej obrębie, zasłony do kosza i niewyobrażalny smród spalonego truchła - relacjonuje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma

2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

Na całe szczęście obyło się bez strat w ludziach, wzywania straży pożarnej oraz bez uszkodzenia instalacji gazowej - to dopiero mogło doprowadzić do tragedii. Biorąc pod uwagę to, że para wynajmowała mieszkanie, zastanawia, jaka mogła być reakcja jego właściciela.

- Nigdy więcej jedzenia w nocy oraz mocna niechęć do frytek - podsumowuje internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: wykop

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu