Media obiegła informacja o śmierci Friza i jego dziewczyny. Prawda zwala z nóg, wszyscy zostali oszukani przez fake news

Media obiegła informacja o śmierci Friza i jego dziewczyny. Prawda zwala z nóg, wszyscy zostali oszukani przez fake news Źródło: Karol Friz Wiśniewski/Youtube

Friz nie żyje — taka wiadomość obiegała dzisiaj media w całym kraju. Jeden z najbardziej znanych YouTuberów w Polsce miał umrzeć. Okazuje się, że informacje o śmierci Karola Wiśniewskiego i jego dziewczyny, nie są prawdziwe. Fake news oszukał wszystkich fanów młodego chłopaka.

"Friz nie żyje" kilka nagrań o takim tytule zaczęło pojawiać się na platformie Youtube, fani jednego z najbardziej popularnych youtuberów w Polsce uwierzyli, że młody chłopak nie żyje. Już kilka godzin po publikacji, okazało się, że Friz i jego dziewczyna, żyją, a informacja była fake newsem. 

Media obiegła porażająca wiadomość - Friz nie żyje

Nagrania o tytule "Friz nie żyje" zaczęły pojawiać się na platformie YouTube, gdy Friz i jego dziewczyna wracali do Polski z podróży do Stanów Zjednoczonych. Na nagraniach zamieszczona była informacja, że Friz nie żyje, zginął w tragicznym wypadku razem ze swoją dziewczyną, Weroniką Wersow Sową. Na razie nie udało się ustalić, kto zamieszczał nieprawdziwe informacje na temat śmierci pary. 

Karol Wiśniewski, czyli Friz, najbardziej znany youtuber w Polsce zdementował informacje na temat swojej śmierci. Młody chłopak ma się dobrze i nie zamierza komentować okropnych fake newsów, które w ostatnich dniach pojawiały się w sieci. Friz i jego dziewczyna, żyją i właśnie zakończyli kwarantannę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kim jest Friz? Karol Wiśniewski najbardziej znany youtuber w Polsce

Karol Wiśniewski, bardziej znany, jako Friz jest jednym z najchętniej oglądanych youtuberów w kraju. Razem ze swoimi kolegami i koleżankami tworzy "Ekipę Friza", która razem nagrywa filmiki i publikuje je na platformie YouTube. Friz cieszy się ogromną popularnością, a jego filmy mają miliony odsłon. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają pilne SMS-y. Zakaz wchodzi w życie już jutro, wprowadzą dodatkowe obostrzenia

2. Przerażający finał poszukiwań mężczyzny z okolic Opola. Rozpoznali go po protezie

24-letni Friz zamieszcza na swoim kanale o nazwie "Karol Friz Wiśniewski" kilkuminutowe nagrana, na którym pokazuje, jak wygląda jego dzień tzw. daily vlog. Swoją przygodę na YouTube zaczynał od publikacji nagrań gry komputerowej Minecraft.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się, partner Magdy Gessler ujawnił jej wstydliwy, mocno krępujący sekret. Prawda jest powalająca
  2. Anna Lewandowska dodała nowe zdjęcie, ale fani zwrócili uwagę tylko na jeden szczegół. Jest zdumiewający
  3. Kierowca spojrzał na przednie siedzenie samochodu jadącego obok. Nie miał czasu do stracenia, natychmiast w niego uderzył
  4. W nocy na ulicy podeszła do niego obca kobieta i przytuliła go. Wyszeptała mu kilka słów do ucha, musiał natychmiast zareagować
  5. Doda przyłapana na gorącym uczynku. Zdjęcia wypłynęły do internetu, ręce opadają
  6. Polsat przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Widzowie zaniemówią, ogromne zaskoczenie i radość

źródło: Eska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News