Nieoficjalne informacje o frekwencji w Gdańsku powalają. W tym roku padnie rekord?

Nieoficjalne informacje o frekwencji w Gdańsku powalają. W tym roku padnie rekord? Źródło: screen/youtube/

Frekwencja na wyborach w Gdańsku w bieżącym roku może być rekordowa? W mediach pojawiły się nieoficjalne informacje, które mogą na to wskazywać. Do końca głosowania pozostała jeszcze chwila, zatem wszystko jest możliwe.

Frekwencja na wyborach w Gdańsku dopisała na tyle, że w tym roku może paść rekord? Chwilę temu, jeden z dziennikarzy podał takowe informacje na portalu społecznościowym. Jego dane są naprawdę imponujące. Biorąc pod uwagę, że głosowanie jeszcze się nie zakończyło, rekord jest naprawdę możliwy. Być może przyczyniła się do tego zachęta samej pani prezydent.  

Prezydent Gdańska zachęca do głosowania 

Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zamieściła post, za pomocą którego zachęca mieszkańców miasta do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego.  

- Dziś wybory europejskie... Głosować można, a nawet trzeba, od 7 do 21! To nasza powinność! Stawiamy tylko jeden przy jednym nazwisku - napisała na Twitterze. 

Pani prezydent nie jest oczywiście jedyną, która dzisiejszego dnia zachęca do głosowania za pomocą mediów społecznościowych. Wiele polityków oraz celebrytów zamieszcza od rana podobne wpisy czy zdjęcia, apelując do Polaków o oddawanie głosów. 

Frekwencja na wyborach w Gdańsku może być rekordowa?  

Zaledwie chwilę temu dziennikarz radia RMF FM podał na swoim Twitterze zaskakujące informacje. Według nieoficjalnych jeszcze doniesień, w tym roku miasto Gdańsk może pobić swój rekord jeśli chodzi o stawiennictwo podczas głosowania.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Dane oczywiście nieoficjalne: frekwencja dla Gdańska na godzinę 17 - 35,33%. Będzie niekwestionowany rekord frekwencyjny w Eurowyborach - czytamy. 

Warto wspomnieć, że głosowanie jeszcze się nie zakończyło, bowiem trwa ono do godziny 21:00. Bardzo możliwe jest, że w tym roku frekwencja w Gdańsku rzeczywiście będzie rekordowa. Zapewne już niebawem pojawią się kolejne informacje w tej sprawie, potwierdzające lub zaprzeczające, czy rekord rzeczywiście udało się osiągnąć. Podobne wieści najprawdopodobniej będą również pojawiały się w kwestii poszczególnych miast Polski.  

twitter/kuba_kaluga/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Barbara Kurdej-Szatan ZDEMOLOWAŁA studio nagrań. Powód jest tak absurdalny, że aż wstyd mówić o tym głośno. Będziecie w szoku!
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  6. Prawie rok po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News