Francja wściekła na Polskę. Tracą przez nas fortunę

Francja wściekła na Polskę. Tracą przez nas fortunę Źródło:

Co się dzieje na arenie międzynarodowej? Francja traci fortunę przez Polskę, a sytuacja staje się coraz bardziej napięta. Jak to się skończy?

Ostatnio wiele się dzieje między Polską i Francją na polu biznesowym. Polska przejęła Castoramę i Brico Depot co spowodowało liczne protesty. Decyzja została ogłoszona miesiąc temu, a francuskie związki zawodowe cały czas próbują odwieść władze spółki od tego pomysłu. ZOBACZ TAKŻE: Francja: Imigrant wyrzucił swoją białą kochankę przez okno (video)

Księgowość będzie w Polsce

Kingfisher to brytyjska spółka, która zarządza wcześniej wspomnianymi markami. To właśnie ona podjęła decyzję o przeniesieniu działów księgowości oraz controllingu do Polski. Działy zaczną działać w Krakowie już pod koniec 2018 roku.

Protesty francuskich pracowników

Sytuacja nie spodobała się obywatelom Francji, którzy pracują w powyższej spółce. Odkąd tylko opublikowano decyzję na temat przeniesienia konkretnych działów rozpoczęły się protesty, ponieważ zagrożonych jest ponad 700 miejsc pracy. ZOBACZ TAKŻE: Polscy katolicy wściekli. Francja ZNISZCZY legendarny pomnik Jana Pawła II Brytyjską firmę najprawdopodobniej do Polski przekonały niskie koszty pracy i wszelkiego rodzaju obietnice zwolnień podatkowych.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News