Francja: Zaczęli strzelać z karabinów do dzieci. Gigantyczna akcja policji

Francja: Zaczęli strzelać z karabinów do dzieci. Gigantyczna akcja policji

To wiadomość z ostatniej chwili. We francuskiej miejscowości Marsylia doszło do niezwykle oburzającego i mrożącego krew w żyłach zdarzenia. Do grupy dzieci ogień z broni maszynowej otworzyli zamaskowani napastnicy. Doszło do wymiany ognia z policją, trwa operacja służb.

Grupa nieznanych sprawców ostrzelała w poniedziałek po południu młodzież szkolną w dzielnicy Busserine w mieście Marsylia na południu Francji. Napastnicy wjechali do dzielnicy trzema samochodami. Strzelali z karabinów maszynowych kałasznikow.

Marsylia: atak na dzieci

W związku z atakiem natychmiast postawiono na nogi mrowie służb w całym mieście. Na miejscu zdarzenia teren został odgrodzony, operują tam służby ratownicze. Przynajmniej jedno dziecko wymaga pomocy medycznej. Policja szybko dopadła napastników. Na obrzeżach miasta doszło do wymiany ognia z zamaskowanymi agresorami. Na razie nie wiadomo, czy interwencja była skuteczna i czy udało się zneutralizować zagrożenie. Do ataku doszło w pobliżu miejscowego centrum kulturalnego "La Busserine". Obecnie trwa dochodzenie policji, na miejsce prócz pogotowia i funkcjonariuszy służb mundurowych, przybyła także straż pożarna. Nie jest znana tożsamość napastników, ani motywy ich działania. Nie wiadomo, czy doszło do jakichś aresztowań lub czy napastnicy zostali zastrzeleni. Więcej informacji wkrótce...
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Strzelanina na uniwersytecie. Są ofiary śmiertelne
  2. Strzelanina pod Warszawą. Policja nie dała rady
  3. Wszedł do szkoły i zaczął strzelać! Wstrząsające doniesienia
Następny artykuł