Francuski wyciek dobija Kijowskich. Luksusowe perfumy i paryskie ciuszki za kasę KOD

Francuski wyciek dobija Kijowskich. Luksusowe perfumy i paryskie ciuszki za kasę KOD Źródło:

To niewiarygodne jak szybko spadły notowania Mateusza Kijowskiego. Lider Komitetu Obrony Demokracji jest teraz pod ostrzałem, a niemalże codziennie wychodzą na światło dzienne kolejne obciążające go fakty. Czy Kijowski przetrwa te nawałnicę? Coraz mniej na to wskazuje. 

Pierwszy koordynator Komitetu Obrony Demokracji, Maciej Klawikowski, postanowił dołączyć do grupy działaczy atakującej Mateusza Kijowskiego. Zapowiedział publicznie, że "opublikuje rachunki z perfumerii i markowych sklepów w Paryżu i La Rochelle, gdzie Kijowscy za kasę KOD-u bronili demokracji kosztem alimentów".

Kijowski mocno tłumaczył się z faktur na swoją firmę czy iphona kupionego z pierwszych zbiórek i część sympatyków KOD-u dała mu się przekonać. Jak jednak odpowie na słowa francuskiego koordynatora? Trudno będzie mu bronić luksusowych zakupów w paryskich sklepach za oszczędności sympatyków i działaczy Komitetu Obrony Demokracji.

Poniżej wpis (pisownia oryginalna)

- Jako pierwszy koordynator i admin #KOD Francja od grudnia 2015, pozniej zalozyciel i poslugujacy w stowarzyszeniu #ADDP jako jego szef - a od czerwca 2015 bezposrednia ofiara groteskowych zarzutow Magdy Kijowskiej, na prosbe mediow - postanowilem opisac pare faktow i upublicznie je. W tym rowniez dzialania i postepowanie obecnych wladz ADDP, przekretow finansowych i wizyt Mateusza i Magdy Kijowskich w Paryzu i we Francji. Mateusz Kijowski Jacek Parol Radomir Szumełda Piotr Moszyński Ingrid Stolarska (Piotr sorry - wasza pani prezydent profesor Grudzinska wykazala sie odwaga Krysi Pawlowicz blokujac mnie : licze ze jej przekazesz) dlaczego mnie nie dziwi ze upadla cesarzyca Magdalena Kijowska, ta od 95% akcji i jak widac od 100% puszek, dziwnie zamilkla? moze sie obrazila za brak docenienia jej wiekopomnych zaslug w umacnianiu demokracji (w rodzinie+), czy wszelkicj innych zaslug (dla rodziny+)? Biedulka. Ciekawe co na to sorbonska profesor Agnieszka Grudzinska (wlasnie mnie zbanowala : prawda w oczy kole nawet paryskie Krychy Pawlowicz?), Joanna Lasserre i reszta panius paryskich, ktore serwowaly upadlej Cesarzycy slimaczki i aperitify za nie swoje pieniadze? A ja i tak opublikuje rachunki z perfumerii i markowych sklepow w Paryzu i La Rochelle gdzie pp Kijowscy za kase #KOD "bronili demokracji" kosztem alimentow. Tfu!

Mało tego, w kolejce mają już czekać kwity dotyczące zawyżonego kosztu wiecu z 11 listopada.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News