Przykre informacje o Franciszku Pieczce. Trudno powstrzymać żal, przygnębiające słowa aktora

Przykre informacje o Franciszku Pieczce. Trudno powstrzymać żal, przygnębiające słowa aktora Źródło: Piotr Molecki East News

Franciszek Pieczka po wcieleniu się w rolę słynnego Gustlika, zdobył sympatię milionów widzów. Przez lata stworzył wiele niezapomnianych kreacji, jednak ostatnio z racji na wiek i stan zdrowia zdecydował się usunąć w cień. Jakiś czas temu udzielił wywiadu, w którym w gorzkich słowach zdecydował się skomentować to, co obecnie obserwuje. Jego słowa trafiają w samo sedno problemu, wywołując jednocześnie żal i przygnębienie. Odniósł się również do postawy kolegów i koleżanek z branży.

Franciszek Pieczka niedawno obchodził 92. urodziny. Aktor z racji na swój stan zdrowia i szalejącą epidemią koronawirusa mieszka obecnie u swojego syna i to jedyny element jego codzienności, który wydaje się przynosić mu radość. Jego słowa są wyjątkowo przykre, przy czym trudno odmówić słuszności aktorowi. 

To co powiedział Franciszek Pieczka, daje do myślenia

Franciszek Pieczka udzielił ostatnio wywiadu Wirtualnej Polsce i poruszył tam ważną kwestię, w charakterystycznym dla siebie stylu. Nie ukrywa, że obecna sytuacja nie jest dla niego komfortowa i uważa, że miał nadzieję, że sprawy potoczą się inaczej. Wskazuje, że żyje na świecie tyle lat, a pewne z najgorszych ludzkich zachowań wciąż nie uległy zmianie. 

- Myślałem, że jak ludzkość poleci w przestrzeń kosmiczną i popatrzy na naszą błękitną planetę, to zmądrzeje. A okazuje się, że to wszystko nic. Ciągłe kłótnie, nie ma dyskusji, są tylko monologi, przekrzykiwanie się. Powiedziałem sobie: "Dajcie mi wszyscy święty spokój, z waszymi politykami i kłótniami. Mam tego po same uszy" - wyznał w rozmowie z portalem WP Franciszek Pieczka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aktor nie szczędził gorzkich słów

Oberwało się również kolegom i koleżankom z branży. Ślązak zdecydował się na dobitne skomentowanie zachowań innych znanych osób, które za punkt honoru wzięły sobie udzielanie wypowiedzi na każdy możliwy temat. Franciszek Pieczka w gorzkich słowach skomentował swoje odczucia i przyznał, że przestał mieć nadzieję, że cokolwiek ulegnie zmianie

- Z każdej strony jesteśmy atakowani kolejnymi komentarzami, których autorzy najwyraźniej stawiają sobie za cel przebicie poprzednika. Gadają, co im ślina na język przyniesie, bez zastanowienia, bez refleksji. Niech sobie kształtują ten świat według swoich widzimisię. Ja już na szczęście nie będę z tego długo korzystał. Najwyżej będę patrzył na nich z góry [...]. - skwitował rozmowę Franciszek Pieczka.

Dzisiaj grzeje: 1. Pół Polski objęte pomarańczową strefą. Bardzo duże niebezpieczeństwo, lepiej zostać w domu

2. Biedronka wycofuje popularny produkt. Najlepiej się go pozbyć ze swojego domu

Franciszek Pieczka mieszka obecnie u syna i synowej

Franciszek Pieczka usunął się w cień i korzysta z jesieni życia. Aktor mieszka teraz u syna i ma swoje prywatne pokoje. Synowa opiekuje się nim, a ponieważ jest pielęgniarką, aktor ma zapewnioną najlepszą opiekę. Wydaje się, że Franciszek Pieczka nie łudzi się już co do tego, że poziom debaty publicznej w Polsce i na świecie zmieni się na lepsze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal, do sieci wyciekły kolejne nagrania par, które poniosło na wieży widokowej. Wszystko widać
  2. Skandal na pogrzebie malutkiego dziecka w Polsce. Wziął do ręki piłę, zrobił okropną rzecz
  3. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  4. Porażające nagranie z kościoła. W 22 sekundzie zaczyna się dramat
  5. Pozowała do zdjęć w sukni ślubnej. Nagle w jednej chwili doszło do tragedii
  6. Katarzyna Dowbor z "Nasz nowy dom" nie może się otrząsnąć. Gdy dotarła do niej dramatyczna wiadomość, była wzburzona

Źródło: Do Rzeczy

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News