Fotel muszelka Ewa
imged.pl
Klaudia Bochenek - 29 Września 2020

Fotel "Muszelka", typ "Ewa" - kiedyś hit PRL-u, każdy miał go w domu. Dziś wart ogromne pieniądze

Fotel "Muszelka", typ "Ewa" zawładnął polskimi domami oraz klubami w latach 60. i 70. Były nieodłącznym elementem każdego mieszkania, a potem chętnie były wykorzystywane na balkonach i działkach. Mieliście te meble w swoich domach?

Fotel "Muszelka", typ "Ewa" był jednym z najpopularniejszych mebli. Choć początkowo mogli sobie na nie pozwolić nieco bogatsi Polacy, to szybko zawładnął rynkiem i miał go dosłownie każdy.

Fotel tego typu jest dziś wart niewyobrażalne pieniądze

Niezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocNiezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocCzytaj dalej

Wygodny fotele o opływowym kształcie jeszcze do dnia dzisiejszego można znaleźć w niektórych domach. Chociaż zapewne są już nieco poprzecierane, a siedzisko nie tak miękkie, to mało kto wie, że posiada prawdziwy skarb. Meble z okresu PRL wróciły do łask - są chętnie kupowane, a za te oryginalne fani epoki są w stanie zapłacić setki złotych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Fotel "Muszelka" można znaleźć na wielu aukcjach internetowych. Niektórzy oferują profesjonalne odnowienie tak, aby właściciel mógł z niego korzystać przez kolejne lata. Inni znajdują je w swoich piwnicach, na śmietnikach lub odkupują za śmieszne pieniądze, a po renowacji sprzedają nawet za 950 zł. Z kolei para foteli, które wymagają odświeżenia, jest dostępna już za 600 zł. Jak widać, na z pozoru bezużytecznych meblach można zbić niezły interes.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd właśnie ogłosił nowy zakaz. Od 30 września duże utrudnienia dla wielu Polaków

2. Uczestnik „Rolnik szuka żony” przekroczył wszelkie granice. Jest odpowiedź TVP, widzowie wściekli

3. Nagle przywrócono obowiązkową kwarantannę dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości

A wy pamiętacie ten typ foteli? Kto miał je w domu? Jeśli trzymacie je z sentymentu, ale nie macie pomysłu, co z nimi zrobić, być może warto pomyśleć nad wystawieniem ich na aukcję. Dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papier toaletowy, makaron i ryż znowu znikają z półek. W Polsce również padają niepokojące rekordy zakażeń, co dalej?
  2. TVP zaprosiło Marcina Najmana. Celebryta dał "wykład" na temat LGBT (WIDEO)
  3. Informacje o nagłej śmierci spadły jak grom z jasnego nieba. Miał dopiero 45 lat
  4. Potężne ognisko koronawirusa w Polsce. Porażające informacje
  5. Nie żyje 3-miesięczne niemowlę. Matka dziecka i jej partner aresztowani, porażające szczegóły
  6. Jedząc ryż możesz sobie poważnie zaszkodzić. Wszystko przez błędy w gotowaniu, które popełnia 90% Polaków

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News