Filip Chajzer - syn. Gwiazdor TVN jest szczęśliwym tatą

Filip Chajzer - syn. Gwiazdor TVN jest szczęśliwym tatą Źródło: instagram.com/filip_chajzer/

Filip Chajzer - syn dziennikarza jest dla niego wielkim skarbem. Kilka lat temu musiał się on mierzyć z ogromną stratą, która wywarła ogromny wpływ na życie prezentera. Teraz powróciła do niego nadzieja i radość wraz a narodzinami Aleksandra.

Filip Chajzer - syn dziennikarza z pierwszego związku zginął w 2015 roku w wypadku samochodowym. Maksymilian miał wtedy zaledwie dziewięć lat, jechał z dziadkiem autem, kiedy niespodziewanie zjechało ono z drogi i uderzyło w naczepę tira, stojącego na poboczu. Chłopiec zmarł, natomiast kierowca trafił do szpitala, jednak udało mu się przeżyć.

Dziennikarz TVN był wtedy w Stanach Zjednoczonych na wakacjach. Przez długi okres nie mógł pogodzić się ze stratą, co było oczywiste w obliczu tak wielkiej tragedii. Rzucił się w wir pracy i z pomocą bliskich mu osób, udało mu się stopniowo dochodzić do siebie.

 - Ja się nie podniosłem do dzisiaj. Mam bardzo dużo zajęć, bardzo dużo na głowie. Specjalnie sobie wszystkie te zajęcia wkładam, żeby ta moja doba była wypełniona od świtu do późnej nocy. Dłuższa chwila bez tej pracy, bez tego natłoku, pędu, zapełnionego kalendarza, jeszcze nie powoduje niczego dobrego - mówi Chajzer w wywiadzie dla rodzimej stacji.

Filip Chajzer - syn jest gwiazdą Instagrama taty

26 października 2017 roku ze związku z dziennikarką Małgorzatą Walczak Filipowi Chajzerowi urodził się drugi syn, Aleksander. Chłopiec z miejsca skradł serce dumnego taty i przewartościował jego cały świat, nadał głębszy sens jego istnieniu.

 - To trochę zwycięstwo życia nad śmiercią. Rozpoczął się w moim życiu nowy rozdział, nie mam pojęcia, co się w nim wydarzy, ale nie mogę się doczekać kolejnych stron - powiedział gwiazdor TVN po narodzinach Aleksandra.

Dumny tata chętnie chwali się potomkiem na Instagramie i innych mediach społecznościowych. Chłopiec skradł nie tylko serca rodziców, ale również wielu ich obserwatorów, którzy chętnie reagują i komentują jego fotografię. Obecnie chłopiec ma kilkanaście miesięcy i wciąż rządzi w domu Chajzera.

  1. Ewelina Lisowska - wzrost. Gwiazda jest malutka
  2. Dominika Figurska - aktorka, mąż, wiek, z dziećmi, w ciąży
  3. Krzysztof Kowalewski - wiek. Nadal trzyma się świetnie!
  4. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  5. Emilia Krakowska: Wiek aktorki zaskakuje, nie wygląda na swoje lata
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News