Chajzer pokazał dowód osobisty. W sieci wybuchła burza, wmieszali w to nawet Zenka Martyniuka

Chajzer pokazał dowód osobisty. W sieci wybuchła burza, wmieszali w to nawet Zenka Martyniuka Źródło: instagram/filip_chajzer/

Filip Chajzer pochwalił się zdjęciem, które widnieje w jego dowodzie osobistym. Niemalże od razu zaczęły się sypiać komentarze internautów. Ku zaskoczeniu wszystkich, w całą sprawę wmieszali wielka gwiazdę disco polo - Zenka Martyniuka.

Filip Chajzer zdecydował się na bardzo odważny krok. Prezenter radiowy postanowił podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem, które już od kilku lat widnieje w jego dowodzie osobistym. W sieci aż zawrzało na ten widok i niemalże od razu zaczęły się sypać komentarze internautów. Nikt nie spodziewał się, że postanowią wplątać w to również Zenka Martyniuka. 

Sława Filipa Chajzera nie cichnie 

Na temat 34-latka w show-biznesie jest głośno już od jakiegoś czasu i nie zapowiada się, by w najbliższym czasie miało to ulec jakiejkolwiek zmianie. Jego niezwykła osobowość, poczucie humoru sprawiły, że zyskał on prawdziwą rzeszę fanów. 

Prezenter radiowy wziął również udział w programie telewizyjnym "Ameryka Express" co dodatkowo podniosło jego popularność. Aktualnie jest prowadzącym w najnowszym "Big Brotherze" gdzie jest chętnie oglądany przez wszystkich telewidzów. Chajzer słynie nie tylko ze swojej otwartości, ale przede wszystkim z ogromnego dystansu do siebie, o czym już niejednokrotnie mieliśmy okazję się przekonać. Tym razem 34-latek nie mógł zawieźć swoich obserwatorów i postanowił pochwalić się imponującym zdjęciem. 

Chajzer kiedyś i dziś 

Filip na swoim Instagramie dodał zdjęcie z dowodu osobistego, które widnieje w nim już kilka lat. Co więcej, dla lepszego porównania, obok zamieścił fotografię wykonaną zupełnie niedawno. Ten widok ukazał wszystkim, jak bardzo 34-latek zmienił się na przestrzeni zaledwie kilku lat. 

Na starszej fotografii, Chajzer jest o wiele bardziej pulchny niż teraz. Oczywiście jest również młodszy, na co bardzo wyraźnie wskazuje między innymi bark zarostu. Pod postem prezentera w mgnieniu oka zaczęły pojawiać się komentarze internautów, które mogły go bardzo zszokować.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Obserwatorzy nie szczędzili w słowach 

W komentarzach pod zamieszczonym zdjęciem internauci zaczęli wyrażać swoje zdanie na temat tego, co właśnie zobaczyli. Niektóre były naprawdę bezpośrednie i mogły sprawiać wrażenie nieprzyjemnych. Wyraźnie podkreślali różnicę w wadze.  

- Ale pulpeciątko! - czytamy. 

- Panie Filipie. Kiedyś Panu chyba bardziej się powodziło patrząc po polikach - stwierdza użytkownik portalu społecznościowego. 

- Ile kilo temu to było? - pytanie jeden z internautów.  

Niektórzy wmieszali w to nawet gwiazdę muzyki disco polo, Zenona Martyniuka. Ich zdaniem, na starym zdjęciu, Chajzer do złudzenia go przypomina.  

- Trochę jak Zenon Martyniuk - podaje mężczyzna.

Rzeczywiście trzeba przyznać, że po dłuższym przyjrzeniu, widać pewne podobieństwo między Filipem a Zenonem. Czy waszym zdaniem też tak jest? 

  1. Marek Perepeczko PRZEWIDZIAŁ własną śmierć?! Przerażające i mrożące krew w żyłach słowa tuż przed śmiercią
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Paździoch z Kiepskich w lateksowym stroju i z pejczem domaga się współżycia. Szalone sceny w serialu [ZDJĘCIA]
  4. Dziecko Meghan dało o sobie znać! Są zdjęcia
  5. Dramat Małgorzaty Rozenek. Nie wie, co zrobić ze święconką

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu