Filip Chajzer pokazał powalające nagranie z Lasu Kabackiego. Ręce opadają, widok odbiera mowę

Filip Chajzer pokazał powalające nagranie z Lasu Kabackiego. Ręce opadają, widok odbiera mowę Źródło: instagram.com filip_chajzer

Filip Chajzer nie wierzył własnym oczom, wyjął telefon i zaczął nagrywać. Gdyby nie dowód, nikt by mu zapewne nie uwierzył. Niesamowite, co dzieje się w Lesie Kabackim. Szczyt bezmyślności?

Filip Chajzer opublikował nagranie w dwóch częściach na swoim instagramowym profilu. Dziennikarz nie ukrywa zaskoczenia - to, co zobaczył, zdziwiłoby niejednego. Wiele osób może być zbulwersowanych.

Filip Chajzer pokazał, co teraz dzieje się w Lesie Kabackim. Można złapać się za głowę

Dziennikarz stacji TVN zdecydował się opuścić cztery ściany i wybrać się do lasu. Wsiadł na rower i popedałował do Lasu Kabackiego, w którym nie brakuje ścieżek i pięknych widoków. Niestety, kiedy był już na miejscu, musiał nagrać to, co zobaczył. W kompleksie aż roiło się od ludzi. Teraz, kiedy najważniejsze jest unikać skupisk, wiele osób popełnia niewybaczalny błąd. Chociaż niedawno pewien ekspert wypowiadał się, że spacer dookoła bloku czy parkowymi i leśnymi ścieżkami nie narazi nas na zakażenie SARS-Cov-2, tak spacer z innymi ludźmi ramię w ramię - już tak.

W Lesie Kabackim pełno było osób, które zachęcone piękną pogodą wybrały się pooddychać świeżym powietrzem. Tak samo pomyślały dziesiątki innych. Nie zachowując bezpiecznych odległości, spacerują obok siebie, na ścieżkach widać ogromne skupiska. Mało tego - inni całymi rodzinami wesoło grillują, co jeszcze bardziej naraża na zakażenie wirusem. Osoba bez widocznych objawów również może być nosicielem i zarażać pomimo dobrego samopoczucia. To jak tykająca bomba. Wystarczy na takim spacerze porozmawiać z chorą osobą, przywitać się z nią, a potem potrzeć oczy, nos czy usta - wirus tylko czyha.

"Znalazłem ludzi... w lesie"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wjechałem do Lasu Kabackiego i jest odpowiedź na pytanie, gdzie podziali się ludzie. Ludzie po prostu przyszli do lasu. Polana, zobaczcie, co tu się dzieje. Mówi się "tłok jak na Marszałkowskiej", ale to totalna bzdura w tym momencie - "tłok jak w Lesie Kabackim", proszę bardzo. Ognisko jedno, drugie, trzecie, piąte, wycieczki rowerowe. Szczerze spodziewałem się, że tu będzie totalnie pusto. To jest totalny szok. Imprezka jedna, proszę, jest grillik, i kolejna, i kolejna, i jeszcze jedna. Taka akcja, taka kwarantanna - słyszymy komentarz Filipa Chajzera na nagraniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie

2. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca

- Masakra - ludziom się po prostu wydaje, że wirus atakuje w centrum miasta, w centrum handlowym, w pracy, w szkole - a na świeżym powietrzu to już nie! Ręce opadają - załamywała się jedna z internautek.

- Ludzie są nienormalni. Nie zdają sobie sprawy jak narażają siebie i innych... Przykre, mam nadzieję, że nikogo z nich nie dotknie to nieszczęście - skomentowała kolejna kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden z największych szpitali w Polsce wstrzymuje działalność. Wszystko przez koronawirusa
  2. Nie żyje piłkarz Premier League. Miał zaledwie 35 lat
  3. Niepokojące informacje WHO. Może dojść do drugiej fali epidemii
  4. Żona nauczyciela ma koronawirusa i walczy o życie. Zrobiła jeden poważny błąd, teraz mąż ostrzega innych
  5. Wyśmiali 3-latka za jego wygląd. Reakcja chłopca jest mistrzowska
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News