Dziennikarka TVN przyłapała Filipa Chajzera. Nie wytrzymała, działo się na wizji

Dziennikarka TVN przyłapała Filipa Chajzera. Nie wytrzymała, działo się na wizji Źródło: Instagram/filip_chajzer

Filip Chajzer nie ma łatwego życia. Po tym jak wraz z Małgorzatą Ohme zastąpili Magdę Mołek i Marcina Mellera w roli prowadzących Dzień Dobry TVN, na prezentera wylała się fala ostrej krytyki. O ile Małgorzata Ohme szybko przypadła do gustu widzom, syn Zygmunta Chajzera ma z tym problemy. Tym razem naraził się współprowadzącej.

Filip Chajzer dopuścił się ostatnio na wizji czegoś, co wzbudziło wielki gniew jego współprowadzącej, psycholog Małgorzaty Ohme. Popularna prezenterka Dzień Dobry TVN nie mogła powstrzymać swojej złości. Ciężko też ukrywać, że Filip Chajzer swoim zachowaniem złamał dane słowo - a w końcu to z tym najciężej pogodzić się przyjaciołom i znajomym.

To, co zrobił Filip Chajzer, oburzyło wszystkich

Chodzi o postanowienie prezentera o tym, żeby przejść na wegetarianizm. Powziął je we wrześniu, po tym, jak Dzień Dobry TVN odwiedziła 92-letnia pani Irena, która od trzydziestu lat nie je mięsa i - wnioskując z jej wieku oraz z tego, że postanowiła się odwiedzić program - trzyma się bardzo dobrze. W DDTVN przemawiała jako twarz RoślinnieJemy Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Początkowo dieta bezmięsna nie posmakowała Filipowi Chajzerowi. Prezenter publicznie narzekał na okrojone możliwości i brak ulubionych przekąsek, ale po jakimś czasie sprawiał wrażenie pogodzonego z losem i nastawionego optymistycznie do przyszłości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie dziwi więc oburzenie Małgorzaty Ohme, gdy ta przyłapała go na łamaniu danego słowa. Stałym elementem Dzień Dobry TVN są odwiedziny słynnych szefów kuchni. Przygotowują oni na wizji nowe wersje tradycyjnych przepisów, a czasami całkiem egzotyczne potrawy. Prezenterzy oczywiście mają okazję ich wszystkich skosztować, jednak w związku ze swoimi nowymi postanowieniami Filip Chajzer miał dość ograniczony dostęp do niektórych dań.

Spróbował mięsa wbrew własnym postanowieniom

Podczas jednego z odcinków Dzień Dobry TVN nie wytrzymał. Prezenter postanowił złamać swoją obietnicę i skosztował jednego z dań, które miało w swoim składzie tkanki zwierzęce. Nie dziwi więc zarówno oburzenie Małgorzaty Ohme, która natychmiast chwyciła go "za fraki" i zmusiła do tego, aby przyznał się, co zrobił, jak i fanów, którzy z zapartym tchem śledzili jego podróż w świat wegetarianizmu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tata znalazł w telefonie synka zdjęcie, które mrozi krew w żyłach. Wydał go policji bez wahania

2. Dramatyczne wieści z polskiej miejscowości. Gwałtowna pogoda, zerwane dachy, powalone drzewa

- Myślałam, że nie jesz miesą? - Zadała mu retoryczne pytanie Małgorzata Ohme. Wychodzi na to, że Filip Chajzer o odejściu od bezmięsnej diety nie poinformował nawet swoich obserwujących na Instagramie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz jeszcze tylko trochę ponad 2 tygodnie. Potem 300 zł PRZEPADNIE na dobre!
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Jerzy Rutkowski nie żyje. Przed śmiercią nocą wywoływał jedno imię
  4. Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz
  5. Najbardziej zagadkowa tragedia w Polsce od lat. Mama i tata nie żyją, informacje o nagraniach przerażają

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News