Gwiazdor DDTVN Filip Chajzer kpi z mieszkańców znanego polskiego miasta. Te słowa nigdy nie powinny paść

Gwiazdor DDTVN Filip Chajzer kpi z mieszkańców znanego polskiego miasta. Te słowa nigdy nie powinny paść Źródło: Wikimedia Commons/ Ralf Lotys

Filip Chajzer jest jedną z największych gwiazd TVN-u. Syn innego słynnego prezentera, Zygmunta Chajzera, swoim wpisem na Facebooku podpadł mieszkańcom jednego z polskich miast. Być może będzie musiał przeprosić za swoje słowa.

Filip Chajzer jest jednym z największych gwiazdorów TVN-u. Jego materiały prezentowane w programie "Dzień dobry TVN", są zawsze bardzo chętnie oglądane przez widzów. Tym razem prezenter swoją wypowiedzią naraził się pewnej grupie ludzi. Chodzi o mieszkańców pewnego miasta.

Filip Chajzer kpi z mieszkańców miasta

Filip Chajzer słynie, zresztą tak jak jego ojciec Zygmunt, z poczucia humoru i skłonności do żartów. Jednak nie każdemu żarty prezentera przypadły do gustu. 

Gwiazdor TVN-u swoim wpisem na Facebooku wywołał oburzenie. Poszło o słowa na temat mieszkańców jednego z polskich miast. Ludzie odebrali to jako kpinę. 

Chajzer naraził się prezydentowi miasta 

Filip Chajzer wystosował na swoim facebookowym profilu post, w którym napisał, że do nowego materiału DDTVN szuka 30 latków, którzy nigdy nie byli za granicą. Nie ma w tym jeszcze nic oburzającego, dopiero ostatnie zdanie wpisu zdenerwowało ludzi. Gwiazdor w postscriptum żartobliwie dodał, że mieszkańcy Sosnowca się nie liczą, jednocześnie sugerując, że miasto nie należy do Polski. 

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy, głównie od mieszkańców Sosnowca. Ludzie poczuli się potraktowani złośliwie i protekcjonalnie przez mieszkającego w Warszawie prezentera telewizyjnego. Filip Chajzer naraził się również samemu prezydentowi Sosnowca, który odniósł się do jego posta.

- Panie Filip Chajzer, z racji, że mam ponad 30 lat i okazuje się, że Pana zdaniem, jestem prezydentem "zagranicznego" miasta, zgłaszam się do Pana akcji, ale proponuję Panu all inclusive... w Sosnowcu. Takiej "zagranicznej" wycieczki nie miał Pan nigdy! Wspólnie z Mieszkańcami zapewniamy atrakcje, a Pan odwdzięczy się dzieciakom z sosnowieckiego Domu Dziecka. Taki challenge. Co Pan na to? Podejmie Pan wyzwanie?- brzmi reakcja Arkadiusza Chęcińskiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor TVN-u odpowiedział na reakcję prezydenta i kontynuował konwencję związaną z zagranicznymi konotacjami Sosnowca. Chajzer zdecydował się pojechać do tego miasta i nakręcić relację z tego wyjazdu. 

 

Źródło: Facebook/Filip Chajzer

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Kim jest Jacek Cichopek?! Kasia przestała ukrywać życie prywatne przed mediami
  4. Dzisiaj tylko w jednym województwie będzie bezpiecznie. Uważajcie, może spaść grad wielkości kurzych jaj, służby oficjalnie ostrzegają
  5. Jackowski wszystko przewidział. Służby od rana przestrzegają Polaków jak uniknąć zagrożenia
  6. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel

Źródło: Dziennik Zachodni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News